Chicago: adwokaci udzielą darmowych telefonicznych porad prawnych już jutro od 9 rano

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Adwokaci z Chicago Bar Association Call-A-Lawyer Program, poinformowali, że 20 sierpnia w godzinach od 9:00 rano do 12:00 w południe, będą udzielać darmowych porad prawnych. Po konsultacje w sprawach wymagających pomocy adwokata należy dzwonić na numer telefonu (312) 554-2001.   

Każdy może zadzwonić i krótko wyjaśnić swoją sytuację prawnikowi, który następnie zaproponuje strategię samopomocy lub udzieli porady, która pomoże rozwiązać ich problem. Jeśli dzwoniący będą potrzebować dalszych usług prawnych lub mają pytania wykraczające poza obszar praktyki adwokata, zostaną poproszeni o skontaktowanie się z CBA Lawyer Referral Service (LRS). Tam zostaną skierowani do adwokata, zajmującego się odpowiednią, do danej sprawy, dziedziną prawa. 

CBA Lawyer Referral Service zatrudnia ponad 200 sprawdzonych, wykwalifikowanych prawników, doświadczonych w prawie każdej dziedzinie prawa, w tym: z zakresu prawa rodzinnego, wypadków  osobistych, błędów w sztuce lekarskiej, w sporządzaniu testamentów i powiernictwa, nieruchomości czy prawa pracy. 

Po normalnych godzinach pracy, CBA oferuje usługę On-Call, która zapewnia dzwoniącym dostęp do adwokatów w trzech różnych dziedzinach prawa. Możesz skontaktować się z prawnikiem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby uzyskać pomoc w sprawach dotyczących obrony karnej, obrażeń ciała i prawa rodzinnego. Numer telefonu (312) 554-2001 lub odwiedzając stronę www.lrs.chicagobar.org. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!