Chicago: nowe procedury ochrony podczas wydarzeń organizowanych w Millennium Park

0
Fot. Encyclopedia Britannica
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Nowe procedury ochrony będą obowiązywać na następnych koncertach oraz eventach organizowanych w Millennium Park w Chicago, podają władze przepraszając uczestników biorących udział w wydarzeniach. Zmiany te w sobotę ogłosili organizatorzy festiwalu Grant Park Music Festival. Dotyczą one między innymi wejścia na teren Pawilonu Jaya Pritzkera. Uczestnicy będą wchodzić od strony ulicy Randolph Street z północnej części lub Monroe Street, czyli południowej. Dozwolone będzie również wejście od strony parkingu Millennium Garage. 

Dotychczasowy wstęp od strony Michigan Avenue nie będzie już dostępny, organizatorzy nie podają przyczyn jego zamknięcia. Uczestnicy koncertów przed wejściem na wydarzenie, będą musieli poddać się kontroli toreb, a także będa sprawdzani wykrywaczem metalu przez strażników ochrony – podają organizatorzy.

“Nowe środki zostały wprowadzone w celu utrzymania przyjaznej, swobodnej atmosfery w parku, która zawsze była – i nadal będzie – cechą charakterystyczną naszych imprez publicznych” – napisali organizatorzy w oświadczeniu.

W Pawilonie Jaya Pritzkera odbywają się letnie miejskie wydarzenia muzyczne i filmowe, a także festiwale muzyki tj: gospel, jazz, blues, mariachi i inne. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!