Chicago: Dystrykt Parków Miejskich poszukuje ratowników

0
Chicago Park District basen pool
Fot. WBEZ
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Dystrykt Parków Miejskich w Chicago ogłasza, że poszukuje większej ilości ratowników i składa zachęcającą ofertę. Plaże w Chicago otwierają się 30 Maja czyli w Narodowy Dzień Pamięci (Memorial Day) – nieoficjalne rozpoczęcie lata. 

Nadinspektor parków miejskich w Chicago Rosa Escareno mówi, że 27 plaż miejskich jest obsadzonych, jednak problemem są  baseny miejskie. 70 z nich ma otworzyć się 24 czerwca, czyli w dniu rozpoczęcia obozów letnich, które będą w sumie liczyć około 14 tysięcy dzieci. 

Nie jest powiedziane jak wielu ratowników jest jeszcze potrzebnych, aby zapewnić pełny personel na plażać i basenach . Władze Dystryktu parków powiedziały, że będą dokładniej znać sytuacje za kilka tygodni. 

”Nie zamykamy aplikacji na stanowiska ratownicze, ponieważ chcemy otworzyć tyle basenów miejskich, jak tylko jest to możliwe, o ile nie wszystkie”- powiedziała Escareno.

Co roku przez dystrykt zatrudnianych jest około 2 tysięcy 100 pracowników sezonowych. Oferowana stawka to od 15$ do 16$ za godzine z premiami o wartości 200 dolarów dla wielu pracowników, gdzie dla ratowników mają wynosić one 500 dolarów. – podaje WGN News

Więcej informacji na stronie chicagoparkdistrict.com/lifeguards

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!