Illinois: w czwartek doszło do strzelaniny pod Oakbrook Center

0
Fot. ABC 7 Chicago
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Do strzelaniny doszło w czwartek po południu w jednym z najbardziej popularnych centrów handlowych w aglomeracji Chicago – Oakbrook Center w Oak Brook na zachodnich przedmieściach. W wymianie ognia ranne zostały 4 osoby. Strzelanina wybuchła pomiędzy dwoma mężczyznami na zewnątrz budynku w przejściu pomiędzy sklepami Ann Taylor i Nordstrom. Jeden z napastników został ranny i przewieziony do Advocate Good Samaritan Hospital w Downers Grove. Postawiono mu zarzuty kryminalne.

Drugi mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Policja próbuje ustalić miejsce jego pobytu. Zatrzymano osobę, która towarzyszyła poszukiwanemu. Na miejscu zabezpieczono dwa pistolety. Przypadkowymi ofiarami strzelaniny stały się także 3 kobiety w wieku od 20 do 40 lat. Poszkodowane zostały przewiezione do miejscowych szpitali. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Centrum handlowe Oakbrook Center zostało zamknięte.

Informacje, które mogłyby pomóc w zatrzymaniu drugiego napastnika należy zgłaszać drogą internetową, wysyłając email na adres: [email protected] lub dzwoniąc na numer telefonu 630-368-8732.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!