Chicago: wnioski o przyznanie grantów w ramach inicjatywy Lori Lightfoot

0
360
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Jeszcze do północy 12 listopada można składać wnioski o przyznanie grantów w ramach inicjatywy burmistrz Lori Lightfoot Chi Biz Strong Initiative. W jej ramach uruchomiono dwa programy dla małych firm i niedochodowych organizacji: Chi Biz Strong Grants Program i Outdoor Dining Grants Program, na które przeznaczono łącznie 22 miliony dolarów. Program Chi Biz Strong Grant Program zapewnia dotacje w wysokości do 10 tysięcy dolarów, a Outdoor Dining Grants do 5 tysięcy dolarów. Pomoc przyznawana jest w oparciu o roczne dochody firm. 

Kwalifikujące się organizacje muszą mieć przychody poniżej 3 milionów dolarów, a priorytetem będą organizacje, które nie otrzymały wcześniej rządowej pomocy na wypadek pandemii

Więcej informacji na temat pomocy finansowej miasta w ramach Chi Biz Strong Initiative można znaleźć na stronie internetowej miasta Chicago.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek problemy z wypełnieniem wniosku bądź potrzebuje dodatkowych informacji prosimy dzwonić do Polish American Chamber of Commerce na numer 773-205-1998.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!