Chicago

Chicago: J. Jackson została CEO organizacji HOPE CHICAGO

30/09/2021 0 komentarzy
Hope Chicago

Była dyrektor generalna chicagowskich szkół publicznych (CPS), dr Janice Jackson, jest obecnie dyrektorem generalnym Hope Chicago, organizacji non-profit, która przyznaje stypendia chcącym nadal kształcić się absolwentom CPS. W maju Jackson ogłosiła, że nie przedłuży umowy i odejdzie z CPS. Teraz powraca w nowej roli:

„Każdy, kto mnie zna, wie, że edukacja jest moją pasją. Zaraz potem jest Chicago. To niesamowita okazja ,żeby  coś zrobić i przenieść CPS i uczniów na wyższy poziom. Cel jest niezwykle ambitny, ponieważ problem jest ogromny”.

Celem nowej prezes jest zebranie około 1 miliarda dolarów w ciągu najbliższych 10 lat. To wystarczyłoby, aby każdy student CPS ukończył studia bez zadłużenia. 

Hope Chicago rozpocznie udzielanie wsparcia pomaturalnego już w przyszłym roku. Stypendia zapewnią, że wybrani uczniowie będą mogli ukończyć studia bez długów.

campaign

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

NAPISZ: mail@polskieradio.com – WYŚLIJ SMS: 224-493-8626

campaign
AKTUALNOŚCI
up
09 Feb
NEWS
Dziś wielkie sportowe święto w USA. FINAŁ Super Bowl
09 Feb
NEWS
Dzwońcie do naszego radiotonu od 7.00AM do 7.00 PM - 847.593.1030
09 Feb
NEWS
Radioton Daru Serca. Mamy już 264 000 dolarów dla chorych dzieci
down
Najnowsze Wiadomości
USA mają częściowo wznowić finansowanie programów pomocy medycznej
Kosmiczne śmieci zagrożeniem dla lotnictwa w Stanach Zjednoczonych
Donald Trump cofnął Joe Bidenowi dostęp do tajnych materiałów