Departament Policji w Chicago poszukuje chętnych do pracy

0
846
Policja Chicago
Fot. ABC7 Chicago
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Departament Policji w Chicago ogłosił, że szuka osób chętnych do pracy. Aby zostać policjantem trzeba będzie udać się na rozmowę i zdać egzamin wstępny. Egzaminy odbędą się w kilku terminach w październiku i grudniu. Aby ubiegać się o pracę w policji trzeba mieć ukończone 18 lat jednak nie więcej niż 39. 

Zainteresowani mogą wcześniej zarejestrować się na egzaminy na stronie internetowej CPD lub osobiście w terminach egzaminów. Jednak kandydaci, którzy zarejestrują się z wyprzedzeniem, otrzymają przewodnik po studiach i mają zagwarantowane miejsce na egzaminie.

„Cieszymy się, na spotkanie z kandydatami, którzy inwestują w uczynienie Chicago bezpieczniejszym miastem” – powiedziała zastępca szefa rekrutacji Yolanda Talley. „Przystąpienie do egzaminu wstępnego jest pierwszym krokiem do dołączenia do następnego pokolenia funkcjonariuszy policji w Chicago”.

Każdy termin egzaminu obejmuje sesję poranną i sesję popołudniową. Szczegóły dotyczące terminów i miejsc egzaminów dostępne są na stronie CPD.  

Wynagrodzenie za pracę w policji zaczyna się od 48 078 dolarów na rok. Po 18 miesiącach pracy zostanie zwiększone do 72 510 dolarów. Świadczenia obejmują również opiekę medyczną i dentystyczną, ubezpieczenie, urlopy, zwrot czesnego oraz plany emerytalne.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!