Chicago: podczas minionego weekendu w strzelaninach zginęło 5 osób

0
Chicago strzelanina przestępczość
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Pięć osób zginęło, a co najmniej 22 zostały ranne w strzelaninach w Chicago w miniony weekend. Jedną z ofiar jest 14-letni chłopiec, śmiertelnie postrzelony w sobotę w Humboldt Park.

Jak poinformowała policja, Eddie Thigpen z Douglas Park około 9:30 wieczorem został znaleziony przy South Springfield Avenue z raną postrzałową brzucha. Z powodu obrażeń, chłopiec nie był w stanie powiedzieć funkcjonariuszom szczegółów strzelaniny. Został przewieziony do Mount Sinai Hospital, gdzie zmarł. 

Kolejną ofiarą jest 27-latek, który zginął w niedzielny poranek w Near West Side.

Mężczyzna został zastrzelony przez swojego znajomego. Obaj siedzieli w samochodzie przy 1200 West 13th Street. W pewnym momencie znajomy zażądał od ofiary pieniędzy, a gdy ten odmówił, kolega oddał do niego kilka strzałów. 

27-latek tzostał przewieziony w stanie krytycznym do szpitala Strogera przez innego znajomego, który również siedział w pojeździe. Tam zmarł. Na razie nie podano jego tożsamości. 

Dwie inne osoby zginęły na West Side. Jedna z ofiar to 36-letni Robert Hogan z East Garfield Park. Jak podaje policja, zginął raniony przez osobę znajomą. 

W wyniku postrzału zginął też 23-letni Terrance Billops z Lawndale. Do incydentu doszło przy 2900 West Harrison Avenue. Mężczyzna został postrzelony w klatkę piersiową i przewieziony do szpitala Mount Sinai, gdzie uznano go za zmarłego.

W piątek wieczorem w Austin na West Side przy North Menard Avenue zastrzelony został 31-latek. Mężczyzna miał liczne rany postrzałowe całego ciała i głowy. Został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia. Zidentyfikowano go jako Eujon Eversley z Bellwood. 

W wyniku strzelanin ranny został między innymi 17-letni chłopak. Został przewieziony do Norwegian Hospital z raną postrzałową nogi. Jego stan jest dobry. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!