Chicago: prace przy burzeniu ostatniego odcinka mostu Montrose

0
758
most Montrose
Fot. screenshot video - WGNTV.com
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

W weekend burzony będzie ostatni odcinek mostu Montrose nad Kennedy Expressway (I-90/94). Kierowcy powinni spodziewać się ograniczeń w ruchu. Roboty będą prowadzone w godzinach nocnych i porannych od godziny 10 wieczorem w piątek do 5 w poniedziałek rano. 

Outbound Kennedy zostanie w tym czasie zredukowana do trzech pasów w okolicy Addison, IB Kennedy będzie zwężone do jednego pasa dla jadących w kierunku Montrose a ruch będzie kierowany na pasy ekspresowe każdej nocy. Nie będzie wówczas możliwości wjazdu do Armitage. Przewidywane jest również całkowite zatrzymanie ruchu, jednak nie będzie ono trwać dłużej niż 15 minut. 

Ponadto jeden lewy pas drogi ekspresowej będzie zamknięty w obu kierunkach dojeżdżając do Montrose. 

Kłopoty w poruszaniu się napotkają również piesi docierający do stacji CTA Blue Line przy Montrose Avenue. Przewidywane są sporadyczne 15-minutowe zamknięcia chodników między 1 a 8 rano w sobotę oraz między 1 a 4 w niedzielę i poniedziałek.

Południowa część mostu Montrose została zburzona i odbudowana w zeszłym roku. Dwie sekcje północnej części mostu już zostały zburzone. W ten weekend drogowcy zburzą ostatni odcinek, który przebiega nad liniami Kennedy Express i stacją Montrose przy CTA Blue Line.

Budowa mostu Montrose ma zostać ukończona latem tego roku.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!