Chicago – Zarząd Parków Miejskich: zapisy na zajęcia sportowe, rekreacyjne i kulturalne

0
Dystrykt Parków Chicago - Park District
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Zarząd Parków Miejskich (CPD) rozpoczął zapisy na zajęcia sportowe, rekreacyjne i kulturalne w ramach programów wiosennych. Ponadto w ofercie parków nadal są wirtualne zajęcia a także treningi fitness oraz zajęcia plastyczne i rzemieślnicze.

Będą też zorganizowane całodniowe obozy dla dzieci od 29 marca do 2 kwietnia. Zapisy prowadzone są online za pośrednictwem strony Chicago Park District. 

Wszystkie parki położone na zachód od California Avenue rozpoczęły rejestrację w poniedziałek o godzinie 9 rano. Parki zlokalizowane na wschód od California Avenue rozpoczną rejestrację we wtorek o godzinie 9 rano, natomiast centra gimnastyczne- we wtorek o godzinie 12.

Zapisy bezpośrednie rozpoczną się w piątek 12 marca na zajęcia od 5 kwietnia do 13 czerwca.

McFetridge Sports Center, Morgan Park Sports Center, Addams Park i Gately Park startują z rejestracją online we wtorek 16 marca i rejestracją osobistą w sobotę 20 marca o godzinie 10 rano. Zajęcia w tych miejscach rozpoczną się 29 marca i potrwają do 23 maja.

Kryte baseny zostaną ponownie otwarte wiosną, jednak programy zajęć zostaną ograniczone. Urzędnicy zaznaczają, że wszelkie aktywności odbywać się będą z zachowaniem dystansu społecznego, zgodnie z wytycznymi sanitarnymi dotyczącymi basenów.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!