Cook County: akcja policji dot. prostytucji, 22 osoby zostały aresztowane i ukarane mandatami

0
791
Chicago policja
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Dwudziestu dwóch mężczyzn zostało aresztowanych w środę w jednym z hoteli powiatu Cook po tym, jak odpowiedzieli na internetowe ogłoszenia zawierające propozycje matrymonialne od „podstawionych” prostytutek. 

Biuro szeryfa powiatu Cook zorganizowało spotkania z potencjalnymi klientami. Za osobę oferującą usługi prostytutki w hotelu podali się funkcjonariusze policji. 

Kiedy mężczyźni zaproponowali wymianę pieniędzy na seks, funkcjonariusze czekający na zewnątrz weszli do pokoju hotelowego i zabrali mężczyzn do aresztu, poinformowało biuro szeryfa.

Dwudziestu dwóch mężczyzn ukarano mandatami w wysokości 1000 dolarów za naruszenie przepisu o moralności publicznej. Ponadto 19 pojazdów zostało odholowanych, co wymagało wpłacenia dodatkowych 500 dolarów za odzyskanie samochodów. 

„Handel ludźmi w celach seksualnych nie jest przestępstwem bez ofiar” – powiedział szeryf powiatu Cook Thomas Dart. „Wiele ofiar – cierpi z powodu przemocy i wykorzystywania, a moje biuro jest zaangażowane w oferowanie im pomocy, której potrzebują, a jednocześnie czyni ją bardzo kosztowną dla tych, którzy chcą płacić za seks”- dodał.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!