PAWS Chicago: wirtualna akcja “Big Love” na Walentynki

0
467
PAWS Chicago
Fot. pawschicago.org
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Już w najbliższą niedzielę Walentynki. Z tej okazji okażmy również miłość zwierzakom. PAWS Chicago, organizacja która zajmuje się opieką nad bezdomnymi psami i kotami, z okazji Walentynek organizuje wirtualną akcję Big Love. Wspierając ją, ratujemy zwierzęta, zapewniając im opiekę medyczną i pomagając w znalezieniu domu.  

Akcja Big Love potrwa do niedzieli 14 lutego. Ma ona na celu znalezienie domów dla dużych psów o wadze 40 funtów i większych. Dużym psom znacznie trudniej znaleźć dom. Potrzebują bowiem więcej przestrzeni do funkcjonowania. Jeśli zdecydujesz się na adopcję, pies odwdzięczy się wielką miłością na długie lata. 

Bezdomne zwierzęta można również wesprzeć na inne sposoby. Można kupić gadżety PAWS z limitowanej edycji, w tym walentynkowe bluzy dla siebie i zwierzaka. Te osoby, które przekażą co najmniej 50 dolarów przed walentynkami dla PAWS Chicago, otrzymają walentynkową chustkę dla swojego pupila. Natomiast za darowiznę w wysokości 100 dolarów lub więcej, można nadać imię zwierzakowi z PAWS.  

Szczegóły na stronie www.pawschicago.org

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!