Chicago – CPS: plan szczepienia pracowników szkolnych

0
354
CPS
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Władze CPS wraz z Chicagowskim Departamentem Zdrowia przedstawiły rano informacje na temat planu szczepień dystryktów szkolnych w mieście. Tysiące kwalifikujących się pracowników i nauczycieli szkół publicznych zostanie zaszczepionych w połowie lutego. 

„Szczepienie naszych najważniejszych pracowników pierwszej linii, którzy nadal służą w tym trudnym czasie – w tym nauczycieli i personel CPS – zawsze było głównym celem strategii szczepień naszego miasta” – powiedziała burmistrz Lori  Lightfoot.

„Ten plan szczepień nie tylko wzmocni nasze inicjatywy w zakresie bezpieczeństwa, ponieważ witamy uczniów i pracowników z powrotem w klasach, ale także wprowadzi nasze miasto na właściwą ścieżkę do ponownego otwarcia i powrotu do normalności. Jestem podekscytowana, że nasz personel szkolny i wychowawcy zostaną zaszczepieni i nie mogę się doczekać ścisłej współpracy z CPS i CDPH, aby upewnić się, że dostęp do szczepionek jest sprawiedliwy’’.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!