Illinois: złagodzone ograniczenia w powiatach Will i Kankakee

0
160
Koronawirus pandemia update aktualizacja

Departament Zdrowia Publicznego w Illinois poinformował, że złagodzone zostają ograniczenia pandemiczne w powiatach Will i Kankakee oraz regionie, który obejmuje Champaign-Urbana i Decatur.

Dozwolone jest więc spożywanie posiłków wewnątrz lokalu, ale przy ograniczonej liczbie osób. W restauracji może być zajęte 25 procent powierzchni lokalu lub przebywać w nim może 25 osób, w zależności od tego, która z tych opcji jest mniejsza. Te same zasady obowiązują już w północno-zachodnich regionach, obejmujących swoim zasięgiem Rockford, DeKalb and Galena oraz środkowo-północnym, rozciągającym się od powiatów Kendall i Grundy na zachód do Quad Cities, włączając Bloomington i Peoria.   

W środkowo-wschodnim regionie Illinois, w którym znajduje się Champaign-Urbana, posiłki w pomieszczeniach będą dozwolone dla grup do 10 osób. Stoły muszą być ustawione w odległości 6 stóp od siebie. Te same zasady obowiązują też w zachodnio-centralnym regionie, który obejmuje Springfield i 20 powiatów najbardziej wysuniętych na południe Illinois.

Pozostałe części naszego stanu obowiązuje zakaz spożywania posiłków wewnątrz barów i restauracji.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na alert@polskieradio.com tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!