Lincoln Park Zoo: darmowy pokaz świątecznych świateł

Wiadomości Chicago

0
Zoo Lights Lincoln Park
Fot. yourchicagoguide.com
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Przez jeszcze dwa wieczory 21. i 29. grudnia można bezpłatnie oglądać Zoo Lights w Parku Lincolna. W tym roku wyjątkowo z powodu pandemii koronawirusa wejście do zoo przystrojonego w świąteczne iluminacje jest biletowane. Darmowe bilety muszą zostać dodane na stronie zoo – https://www.lpzoo.org – jak podają organizatorzy pojawiają się one o godzinie 4 pm w niedzielę przed wydarzeniem, czyli jeśli ktoś nie zdążył na pokaz dzisiejszy – ma jeszcze możliwość zobaczenia ostatniego, we wtorek 29 grudnia.

Jak tłumaczą pracownicy, ogród utracił sporo dochodów z powodu wprowadzonych obostrzeń. Wszystkie bilety na wydarzenie są już wyprzedane. Zatem dzisiejszy dzień i przyszły wtorek to dla osób, które ich nie zakupiły jedna okazja, by zobaczyć zoo w świątecznej odsłonie. Pamiętajmy jednak o maseczkach i zachowaniu dystansu społecznego.

Festiwal Zoo Lights rozpoczął się 20 listopada i potrwa do 3 stycznia. Pracownicy zoo przystroili w światełka wszystkie drzewa i ustawili ponad 100 ekspozycji. W sumie na terenie ogrodu jest około 2 milionów świateł.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!