Chicago

Northbrook: ponad 150 gości, uroczystość weselna w hotelu odbyła się pomimo zakazów

04/12/2020 0 komentarzy
Hilton Chicago/Northbrook wesele ślub

Przedstawiciele Departamentu Zdrowia Publicznego powiatu Cook poinformowali o poważnym naruszeniu przepisów w hotelu Hilton w Northbrook. 

W środę miała odbyć się tam uroczystość weselna z udziałem blisko 150 gości. Podczas wesela nie przestrzegano zasad sanitarnych oraz zlekceważono zakaz organizowania dużych imprez.

Jak poinformowała dr Rachel Rubin z Departamentu Zdrowia ryzyko transmisji COVID-19 było podczas tego wydarzenia ogromne. Uczestnicy muszą poddać się 14-dniowej kwarantannie.

W oświadczeniu dyrektor generalna hotelu, Holly Allgauer-Cir przeprosiła za zaistniałą sytuację:

„Pandemia koronawirusa stworzyła bezprecedensowe wyzwania dla branży hotelarskiej i naszej rodzinnej firmy. Jednak nasza nadzieja na utrzymanie miejsc pracy nie powinna przeważać nad zdrowiem i bezpieczeństwem” .

 „Byliśmy zszokowani, gdy dowiedzieliśmy się, że jeden z naszych hoteli zdecydował się na organizację wydarzenia, które zignorowało zarówno lokalne przepisy, jak i standardy marki Hilton” – poinformował Hilton Hotel w oświadczeniu.

campaign

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

NAPISZ: [email protected] – WYŚLIJ SMS: 224-493-8626

campaign

ZOSTAW KOMENTARZ

AKTUALNOŚCI
up
09 Feb
NEWS
Dziś wielkie sportowe święto w USA. FINAŁ Super Bowl
09 Feb
NEWS
Dzwońcie do naszego radiotonu od 7.00AM do 7.00 PM - 847.593.1030
09 Feb
NEWS
Radioton Daru Serca. Mamy już 264 000 dolarów dla chorych dzieci
down
Najnowsze Wiadomości
USA mają częściowo wznowić finansowanie programów pomocy medycznej
Kosmiczne śmieci zagrożeniem dla lotnictwa w Stanach Zjednoczonych
Donald Trump cofnął Joe Bidenowi dostęp do tajnych materiałów