Chicago: Lori Lightfoot na otwarciu centrum dystrybucji Amazon w dzielnicy Pullman

Wiadomości Chicago

0
763
Amazon centrum dystrybucji dzielnica Pullman Chicago
Fot. Twitter: Mayor Lori Lightfoot
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Burmistrz Chicago Lori Lightfoot i członek rady miejskiej Anthony Beale zakopali na chwilę topór wojenny. Razem pojawili się na otwarciu centrum dystrybucji Amazon w dzielnicy Pullman. To nowa inwestycja spółki Amazon, dzięki której powstało 200 miejsc pracy dla mieszkańców. Nowoczesne centrum o powierzchni około 46 tysięcy metrów kwadratowych poprawiło też wygląd całej okolicy. Teren przemysłowy, który przez wiele lat był niezagospodarowany, dostał drugie życie. Za tym ma też iść poprawa bezpieczeństwa mieszkańców.

Czy wspólne pojawienie się politycznych oponentów na otwarciu oznacza koniec politycznej wojny? Lori Lightfoot zapytana o to, odpowiedziała: 

“Idę tam, gdzie jest rozwój ekonomiczny. Tam, gdzie tworzymy miejca pracy i możliwości rozwoju dla mieszkańców naszego miasta” – powiedziała Lightfoot. Podkreśliła, że inwestycja, która powstała jest efektem partnerskich działań. 

Amazon wybrał idealny czas na otwarcie centrum dystrybucyjnego. Przesyłki zdążą dotrzeć do odbiorców na Boże Narodzenie. 

Więcej wiadomości z USA, wiadomości z Chicago i ze świata – sprawdź nas na Twitterze: kliknij i na Facebooku: kliknij.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!