RADIOTON 2020 – w sobotę i niedzielę na antenie Polskiego Radia

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Radioton Fundacji Dar Serca Dla Ratowania Zdrowia I Życia Polskich Dzieci.

Fundacja Dar Serca już od ponad 30 lat pełni misję pomocy ciężko chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Od chwili jej powstania w 1988 roku do chwili obecnej ponad 900 dzieci z Polski uzyskało leczenie w specjalistycznych i najlepszych klinikach USA. Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że dzięki temu tak wiele dzieci odzyskało zdrowie, a w wielu wypadkach zostało uratowane ich życie. Na specjalne podkreślenie zasługuje fakt, że działalność Fundacji opiera się przede wszystkim na szczodrości i hojności Polonii oraz na pracy rzeszy wolontariuszy, dzięki którym z przeprowadzanych akcji charytatywnych są pozyskiwane fundusze.

Największą taką doroczną akcją jest Radioton, który od kilku lat odbywa się z okazji Valentine’s Day na antenie Polskiego Radia 104.7/107.1 FM i 1030/1300 AM. W sobotę i niedzielę, 8 i 9 lutego od wczesnych godzin porannych do 7:00 wieczorem słuchacze będą mogli osobiście odwiedzać stację radiową lub dzwonić na Tel. 773-588-8881 aby deklarować swoje dary serca na pomoc chorym dzieciom.

To weekend bezinteresownej dobroci i wzajemnej miłości całej naszej polonijnej społeczności. Otwórzmy swoje serca i w tych dniach okażmy też miłość chorym dzieciom i solidarnie wesprzyjmy ich w walce o życie, zdrowie i lepszą przyszłość. Fundacja Dar Serca z dumą może stwierdzić, że żadna z polonijnych organizacji na terenie USA nie udziela tak kompleksowej pomocy polskim dzieciom i w tak dużym wymiarze jak Dar Serca.

Wszystkie fundusze pozyskane od darczyńców lub wypracowane przez Fundację oraz jej wolontariuszy są przeznaczane na pomoc dzieciom odbywającym leczenie w USA. Pomoc kierujemy do wszystkichdzieci przyjeżdżających na leczenie do tego kraju. I to jest nasz priorytet aby każde dziecko otrzymało równą szansę. Dlatego liczba dzieci, którym Dar Serca pomaga jest z roku na rok większa.W ubiegłym roku aż 64 dzieci z Polski otrzymało pomoc. Było to możliwe tylko dzięki zebranym funduszom w wysokości ponad $ 311,500.00 podczas ubiegłorocznego Radiotonu. Każdy dolar to uśmiech dziecka. Podarujmy dzieciom dwieście tysięcy uśmiechów również i w tym roku, a może nawet więcej, jak najwięcej aby dać szansę kolejnym dzieciom, które już są z nami i tym, które wkrótce przyjadą. A czeka ich bardzo dużo na naszą pomoc. Dlatego każda donacja, nawet ta najmniejsza jestna wagę złota! Okażmy im serce i miłość. Razem bądźmy posłańcami czynów i dobra pomagając tym, dla których los nie był łaskawy.

Na antenie będzie się działo dużo fajnych rzeczy, ciekawe aukcje,wywiady i ważni goście! Dlatego gorąco zachęcamy do słuchania radia, odwiedzania nas osobiście w studio lub złożenia donacji dzwoniąc na wyżej podany numer telefonu lub Online www.darserca.org

Donacje można również przekazywać we wszystkich punktach Polameru oraz do czerwonych skarbonek w polonijnych sklepach lub przesłać na adres: Fundacja Dar Serca, 3860 25th Ave. Schiller Park, IL 60176 Pomoc bliźniemu jest wyrazem miłości i może być również źródłem szczęścia. Pomagając można spełnić swoje marzenia, bo los jest bardzo hojny a przekazane dobro zawsze nam zwraca!

Z podziękowaniami za dotychczasową pomoc w imieniu wszystkich Dzieci, Zarząd Fundacji Dar Serca Wiecej informacji na stronie www.darserca.org oraz na FB – Fundacja Dar Serca

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!