Polamer Inc
Bilety . com

NHL: wyniki piątkowych spotkań

Pittsburgh Penguins wygrali po dogrywce na wyjeździe z Colorado Avalanche w rozegranym w piątek meczu hokejowej ligi NHL. W regulaminowym czasie gry padł remis 3:3 (0:1, 1:1, 2:1). Zwycięskie trafienie w 4. minucie dogrywki zanotował Kanadyjczyk Jared McCann.
 W innych spotkaniach Carolina Hurricanes zwyciężyli Arizona Coyotes 3:0 (1:0, 2:0, 0:0), a Detroit Red Wings pokonali po rzutach karnych Ottawa Senators 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 1:0).

W tabeli na "Zachodzie" prowadzą St. Louis Blues (63 pkt) przed Dallas Stars (56 pkt) i Avalanche (55 pkt). Liderami strefy wschodniej są Washington Capitals (65 pkt) - o dwa punkty przed 2. Boston Bruins oraz z sześcioma punktami przewagi nad 3. Penguins.

Dzisiaj Chicago Blackhawks w United Center podejmować będą Anaheim Ducks. Początek meczu o godzinie 7:30 pm.

(IAR), Twitter: NHL, NHL Public Relations