Polamer Inc
Bilety . com

Superpuchar Hiszpanii: Real - Atletico

Real Madryt wygrał z Valencią CF 3:1 w rozegranym w Arabii Saudyjskiej półfinale piłkarskiego Superpucharu Hiszpanii. Po raz pierwszy rywalizacja o piłkarski Superpuchar Hiszpanii toczy się w formule turniejowej; po raz pierwszy też rozgrywana jest w Arabii Saudyjskiej.

W drugim meczu Atletico Madryt awansowało do finału rozgrywanego w arabskiej Dżuddzie Superpucharu Hiszpanii. W półfinale "Rojiblancos" pokonali 3:2 (0:0) Barcelonę. Wszystkie gole padły w drugiej połowie - Atletico objęło prowadzenie w 46. minucie po trafieniu Koke. W 51. minucie wyrównał Leo Messi, a dziesięć minut później bramkę dla Barcelony zdobył Antoine Griezmann. W końcówce lepiej szło jednak ekipie z Madrytu - w 81. minucie rzut karny wykorzystał Alvaro Morata, a pięć minut później ten sam gracz asystował przy golu Angela Correi.