Polamer Inc
Wigilia

New Jersey: strzelanina w szkole na meczu futbolu amerykańskiego

Władze oskarżyły pięciu mężczyzn, w tym domniemanego sprawcę  w związku ze strzelaniną na meczu futbolu amerykańskiego w szkole średniej w New Jersey. W piątkowy wieczór podczas spotkania play-offs między Camden Panthers i Pleasantville Greyhounds padły strzały. Na nagraniach widać jak kibice i zawodnicy uciekają przed napastnikiem. W strzelaninie ranne zostały 3 osoby. 10-letni chłopiec jest w stanie krytycznym. Z ranami postrzałowymi do szpitala trafił także 27-letni mężczyzna i 15-letni chłopak. 

„W przeciwieństwie do niektórych strzelanin, które miały miejsce na terenie szkół w całym kraju, incydent ten nie miał nic wspólnego z uczniami z Pleasantville High School lub Camden High School”, oświadczył  w komunikacie prasowym  prokurator Damon Tyner. 

„Miejsce to po prostu stanowiło okazję dla przestępców do realizacji własnej formy drobnej zemsty przeciwko sobie. W rezultacie zostało zranione niewinne dziecko. Nasza społeczność nie będzie zakładnikiem kilku idiotów, którzy chcą zagrozić naszemu bezpieczeństwu i bezpieczeństwu naszych dzieci. ” Śledztwo w sprawie strzelaniny prowadzi policja z Pleasantville.

Portal polskieradio.com