Polamer Inc
Bilety . com

LM: Robert Lewandowski znowu strzela w Champions League (WYNIKI)

Robert Lewandowski strzelił gola, a Bayern Monachium pokonał u siebie Olympiakos Pireus 2:0 (0:0) w meczu grupy B piłkarskiej Ligi Mistrzów. Polski napastnik trafił w 69. minucie, a chwilę później dał czytelnie do zrozumienia, że jego żona jest w ciąży z drugim dzieckiem. Pierwsza pociecha Lewandowskich, Klara ma 2 lata.

W innym meczu piiłkarze Juventusu Turyn mogą mówić o dużym szczęściu, które dopisało im w wyjazdowym meczu Ligi Mistrzów z Lokomotiwem Moskwa. Włoski zespół wygrał w stolicy Rosji 2:1 (1:1), a gola na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie zdobył Douglas Costa. Juventus prowadził już od 4. minuty, kiedy to trafił Aaron Ramsey, ale już 8 minut później wyrównał Aleksiej Mirończuk.

Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrali Maciej Rybus (żółta kartka) i Grzegorz Krychowiak; bramki Juventusu strzegł Wojciech Szczęsny.