Polamer Inc
Polvision

Poszukiwana 19-latka została zamordowana, a jej dziecko wycięte z łona

Policja odnalazła ciało poszukiwanej od trzech tygodni 19-letniej Marlen Ochoa-Uriostegui na posesji domu przy 4100 West 77th Place na południowym zachodzie Chicago. Kobieta będąca w 9-miesiącu ciąży została uduszona, a dziecko wycięte z jej łona - podaje w środę wieczorem dziennik “Chicago Sun-Times”, powołując się na informacje ze źródeł policyjnych.

W sprawie aresztowano cztery osoby, dwóch mężczyzn i dwie kobietę, w tym 46-latkę, która twierdziła, że 23 kwietnia, w dniu zaginięcia 19-latki, urodziła dziecko w domu. Wezwała karetkę pogotowia. Dziecku udzielono pierwszej pomocy. Chłiopczyk w stanie krytycznym przebywa w szpitalu.

Po otrzymaniu anonimowych informacji policja zdecydowała o przeprowadzeniu badań DNA. Test potwierdził, że chłopczyk jest synem zaginionej Marlen. Jak ustalono 46-letnia kobieta zwabiła ją do swojego domu obietnicą przekazania darmowych rzeczy dla dzieci. Kontakt nawiązały za pośrednictwem grupy na Faceboku oferującej pomoc młodym matkom.

(Zdjęcie: Rodzina)

Marlen Ochoa-Lopez (poszukiwana pod panieńskim nazwiskiem Ochoa-Uriostegui) była mężatką. Ostatni raz widziana była 23 kwietnia, kiedy opuszczała szkołę średnią Latino Youth High School w dzielnicy Pilsen i miała się udać do przedszkola przy 51st Street i Pulaski Ave., by odebrać 3-letniego syna. Rodziana mieszkała przy 6000 South Honore Street.