Polamer Inc
Polvision

Trump do Demokratów na temat dochodzenia w jego sprawie [wideo]

Prezydent Donald Trump wezwał w środę Demokratów, aby przestali zajmować się dochodzeniami w sprawie jego działań i zajęli się problemami kraju takimi jak infrastruktura, podatki i ceny leków. Przed odlotem do Atlanty Donald Trump odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy.

Prezydent powiedział, że nie spełni postulatów Demokratów w Kongresie, którzy domagają się jego zeznań podatkowych i innych dokumentów. Żądania te określił mianem śmiesznych. „Mówię dość. Zajmijcie się infrastrukturą, obniżaniem podatków i cenami leków. Tym powinniśmy się zajmować” - mówił prezydent przypominając, że prokurator Robert Mueller przez 2 lata badał wszelkie aspekty jego działalności.

Prezydent Donald Trump zarzucił demokratom, że nie kierują się dobrem kraju tylko kalkulacjami politycznymi przed wyborami w 2020 roku. Chwalił też sukcesy gospodarcze swojej administracji. „Sytuacja gospodarcza naszego kraju jest najlepsza w historii. Giełda znów bije rekordy a dane dotyczące bezrobocia nigdy nie były tak dobre” - podkreślił prezydent.