Polamer Inc
Bilety . com

Matka, syn i jego narzeczona oskarżeni o morderstwo 20-latka z Naperville

Mieszkaniec Rockford razem z matką z Chicago i narzeczoną zostali aresztowani w związku z morderstwem mieszkańca Naperville, którego ciało znaleziono w pojemniku na śmieci. Cała trójka pozostanie w areszcie. Sędzia nie zgodził się na kaucję.

20-letni Michael Armendariz zaginął 18 stycznia ubiegłego roku. Prokurator stanowy w powiecie DuPage twierdzi, że cztery dni wcześniej opuścił mieszkanie w Naperville po godzinie 9.00 wieczorem po otrzymaniu wiadomości za pośrednictwem Snapchata od 21-letniej Cassandry Green, z którą się znał z czasów dzieciństwa.

Armendariz wsiadł do SUV kobiety. Kilka minut później, jak ustalili prokuratorzy, jej narzeczony - 22-letni Ernest Collins, który schował się na tylnym siedzeniu, dwukrotnie postrzelił mężczyznę w głowę. Para następnie przewiozła jego ciało do Chicago, gdzie mieszkała matka Collinsa - 38-letnia Candice Jones. Z jej pomocą wyrzucili ciało Armendariza do pojemnika na śmieci i przenieśli go do opuszczonego domu w okolicy 6800 South Artesian Avenue, gdzie mieszkała Green.

Ciało zostało odkryte kilka miesięcy później, w maju ubiegłego roku. Całą trójkę aresztowano dopiero tydzień temu. Wszyscy są oskarżeni o morderstwo pierwszego stopnia, porwanie, rozbój z bronią w ręku i ukrywanie zabójstwa.

Collins and Green są również oskarżeni o włamania do mieszkania mieszkańca Naperville. Ich motywem była kradzież pieniędzy i narkotyków. Całe morderstwo miała zaplanować 38-letnia Jones, która dała synowi broń.

Sędzia powiatu DuPage David Schwartz w sobotę odmówił całej trójce zwolnienia za kaucją. Przed sądem ponownie staną 4 marca.

(Na zdjęciu: Michael Armendariz)