Polamer Inc
Bilety . com

Zaginiona od października 13-latka z Wisconsin odnaleziona [WIDEO]

Poszukiwana od trzech miesięcy 13-latka z Wisconsin, której rodzice zostali w październiku znalezieni martwi w swoim domu, została odnaleziona. W sprawie uprowadzenia 13-letniej Jayme Closs i morderstwa jej rodziców został aresztowany 21-letni Jake Thomas Patterson, mieszkaniec Gordon w Wisconsin - powiedział na specjalnej konferencji prasowej w piątek szeryf powiatu Barron Chris Fitzgerald.

O okolicznościach odnalezienia dziewczynki po 88 dniach od jej porwania w porannym programie telewizji ABC News mówiła jej ciotka Jen Smith. "Z tego co wiem, uciekła z miejsca w którym była przetrzymywana i zaalarmowała kobietę z psem na spacerze. Kobieta rozpoznała ją i zabrała ją do pobliskiego domu. Miała na sobie za duże buty, była brudna a jej włosy były rozczochrane. Kobieta zaoferowała jej jedzenie i wodę, ale nic nie chciała. Oczywiście od razu zadzwoniły pod numer 911 i natychmiast ktoś przybył" - relacjonowała Smith.

Wkrótce aresztowano Pattersona - powiedział na specjalnej konferencji prasowej szeryf powiatu Douglas. Na tym etapie śledztwa policja uważa, że sprawca nie miał żadnego kontaktu z rodziną. Jego celem była Jayme.

13-latka była poszukiwana od 15 października, tego dnia policja po otrzymaniu zgłoszenia pod alarmowy numer 911, znalazła jej rodziców, Jamesa i Denise Closs, zastrzelonych w ich domu w Barron, na zachodzie Wisconsin około 80 mil na północny wschód od Minneapolis. Połączenie z telefonu komórkowego zostało wykonane z domu, ale dzwoniący nie komunikował się z dyspozytorem.