Polamer Inc
Bilety . com

Liga Mistrzów: Wyniki czwartkowych spotkań

Dynamo Kijów wygrało z Rennes 3:1 (1:0) w meczu 4. kolejki grupy K piłkarskiej Ligi Europy. Cały mecz w barwach Dynama rozegrał Tomasz Kędziora. W drugim spotkaniu tej grupy, FK Astana pokonała z FK Jablonec 2:1 (1:1).

W grupie A Łudogorc Razgrad zremisował z AEK-iem Larnaka 0:0. W zespole mistrza Bułgarii w 75 minucie meczu na boisku pojawił się Jakub Świerczok. Całe spotkanie z ławki rezerwowych obserwował Jacek Góralski.

W grupie D Dinamo Zagrzeb pokonało Spartak Trnawa 3:1 (2:0). W 70 minucie na boisko wszedł Patryk Małecki ze Spartaka. W zespole z Chorwacji na ławce rezerwowych siedział Damian Kądzior. W grupie E Worskła Połtawa przegrała z Karabachem Agdam 0:1 (0:0). 90 minut dla Karabachu rozegrał Jakub Rzeźniczak.