Polamer Inc
Polvision

Tragedia w Orlando. Mężczyzna zastrzelił czwórkę dzieci i popełnił samobójstwo (WIDEO)

Na Florydzie napastnik, który poniedziałek wziął czwórkę dzieci jako zakładników i zabarykadował się w mieszkaniu w Orlando, zastrzelił je, a następnie popełnił samobójstwo. Najmłodsze dziecko miało rok, a najstarsze 11 lat. Policja negocjowała z 35-letnim napastnikiem przez prawie dobę. Policyjny patrol udał się do mieszkania po tym jak kobieta zgłosiła, że 35-letni Gary Lindsey Jr. ją regularnie bije. Mężczyzna postrzelił funkcjonariusza, po czym zabarykadował się w mieszkaniu razem z czwórką dzieci. Policjanci przez prawię dobę starali się negocjować przez telefon, jednak połączenie było słabe.

Zaproponowali, że dadzą mężczyźnie inny aparat, by kontynuować negocjacje. Wtedy zobaczyli, że zastrzelił co najmniej jedno dziecko. Policjanci wkroczyli do mieszkania. Komendant policji w Orlando przekazał smutną wiadomość: " Po wkroczeniu do mieszkania okazało się, że cała czwórka dzieci została zastrzelona przez sprawcę, który popełnił samobójstwo". 

Lindsey Jr. był ojcem dwójki z zabitych dzieci. Pozostałych dwoje pochodziło z poprzedniego związku partnerki mężczyzny. 35-latek był w przeszłości wielokrotnie karany, w tym za przemoc domową i podpalenia. Postrzelony przez niego funkcjonariusz jest w stanie ciężkim.