Polamer Inc
Polvision

Prezydent Trump zapewnia, że Pierwsza Dama czuje się dobrze (WIDEO)

Prezydent Donald Trump zapewnił we wtorek, że jego żona Melania przebywająca w szpitalu czuje się dobrze. Pierwszą Damę odwiedził w poniedziałek w szpitalu w Waszyngtonie. Melania Trump przeszła zabieg chirurgiczny w związku z łagodną dysfunkcją nerki.

"Melania przebywa w szpitalu i czuje się dobrze. Ogląda nas teraz. Chciałbym podziękować lekarzom Centrum Medycznego imienia Waltera Reeda za fantastyczną opiekę" - mówił prezydent we wtorek rozpoczynając przemówienie na uroczystościach poświęconych poległym na służbie policjantom.

Zdaniem wiceprezydenta Mike'a Pence'a zabieg był wcześniej zaplanowany. Melania Trump pozostanie w szpitalu do końca tygodnia. Rzeczniczka Pierwszej Damy, Stephanie Grisham, poinformowała, że zabieg - embolizacja - przebiegł bez komplikacji. Zabieg polega na zamknięciu światła naczynia tętniczego lub żylnego. Zdaniem urologów mógł mieć związek z nienowotworowym guzem nerki. Melania Trump ma 48 lat i jest trzecią żoną 71-letniego Donalda Trumpa. Para ma wspólnego syna, 12-letniego Barrona.