Polamer Inc
Bilety . com

Hasło wyborcze Donalda Trumpa na rok 2020 (WIDEO)

Choć do wyborów prezydenckich w USA jeszcze ponad dwa i pół roku Donald Trump już ujawnił hasło swojej kolejnej kampanii. Podczas wiecu w Pensylwanii prezydent USA poinformował, że będzie ono brzmiało: "Make America Great Again" („Utrzymać Wielkość Ameryki”). Donald Trump chwalił się swoimi sukcesami gospodarczymi i w polityce zagranicznej.

Donald Trump wystąpił na wiecu wyborczym w Pensylwanii by wesprzeć kandydata partii republikańskiej do Kongresu. Chwalił się obniżeniem podatków, niskim bezrobociem i wzrostami na giełdzie. „Za dwa i pół roku nie będę mógł użyć poprzedniego hasła wyborczego ‘Przywrócić Wielkość Ameryce’ ponieważ już to osiągnąłem” - mówił Donald Trump do tysięcy zwolenników, z których wielu miało na głowach czerwone bejsbolówki z napisem „Make America Great Again”.

Prezydent  dodał, że nawet gdyby już nic więcej nie zrobił do końca kadencji to i tak odniósł wielki sukces. „Więc nasz nowy slogan gdy zaczniemy kolejną kampanię będzie brzmiał ‘Utrzymać wielkość Ameryki’. Wykrzyknik” - powiedział prezydent. Donald Trump odniósł się też do zarzutów, że nie zachowuje się prezydencko. Jak powiedział, byłoby to bardzo nudne. Prezydent USA mówił też o planowanym spotkaniu z przywódca Korei Północnej Kim Dzong Unem. Według Donalda Trumpa spotkanie może zakończyć się fiaskiem ale może też przynieść „najwspanialsze porozumienie dla świata”. (IAR)