Bilety . com

Cztery osoby zginęły w wypadku w Des Plaines (WIDEO)

Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek późnym wieczorem w Des Plaines, na północno-zachodnich przedmieściach.  W wyniku zderzenia trzech samochodów cztery  osoby zginęły, w tym 21-letni Polak, a jedna jest w stanie krytycznym.

Około godziny 9.00 wieczorem jadący z dużą prędkością po  East Northwest Highway Mercedes-Benz, kierowany przez 21-letniego Piotra Roga z Des Plaines, uderzył w skręcającego na parking Chevroleta Impalę. Siła uderzenia wyrzuciła Chevroleta z powrotem na ulicę wprost pod nadjeżdżającą Toyotę Highlander.

 

Zginęły wszystkie osoby znajdujące się w Chevrolecie, rodzina Crawford z Arlington Heights; 50-letnia Anita, 52-letni Kevin i 20-letnia Kirste oraz kierowca Mercedesa, (21-letni Piotr Rog z Des Plaines). Pasażer Mercedesa w stanie krytycznym znajduje się w Lutheran General Hospital w Park Ridge. Osoby podróżujące  Toyotą  zostały lekko ranne.

 

Telewizja ABC7 podała, że Kevin Crawford był założycielem piłkarskiego klubu dla młodych ludzi Chicago Fire Juniors Gold Soccer. Ulica Northwest Highway pomiędzy Mount Prospect Road i State Street  była zamknięta przez prawie 8 godzin zanim wznowiono ruch około godz. 5:30 rano w piątek. (ABC7 News)