Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Pietruszka bohaterka Radiowego Zielnika Jadwigi Kazior

Naszą dzisiejszą bohaterka jest skromna, niedocenianą a działającą silnie jak lek, używana na codzien w naszej kuchni czyli tradycyjna pietruszka. Włącz audycję a dowiesz się jak możesz ja zastosować więcej i częściej niż tylko jako dodatek do zupy.

Czytaj dalej

Ofiary wypadku pod Bostonem bez pomocy cz. III

Ofiary wypadku pod Bostonem bez pomocy cz. III Od wypadku z 8 czerwca, minął już ponad miesiąc. 3 osób zginęły, 3 dalej przebywają w szpitalu. Pani Edyta z Polski, która straciła męża odzyskała przytomność ale nic nie wskazuje na to żeby po udarze mózgu wróci szybko do normalnego stanu zdrowia. Nasz rozmówca Pan Jan dalej nie widzi na jedno oko a to" sprawne" pozostawia wiele do życzenia...

Czytaj dalej

Wegetarianie rosną w siłę

Czy to naprawdę koniec świata? Piotr Nawrot mówi pozytywny o roślinożercach? Fakty są przytłaczające, włącz audycję i Go Vegan!!!

Czytaj dalej

"Gotuje Z Olą"

Dla Oli Owsiak przygotowanie tradycyjnej hiszpanskiej "Paella" jest kuchenną igraszką dla laika to już poziom mistrzowski a do tego skąd wziąć prawdziwy szafran... bardzo proszę o pomoc! gdzie można kupić w okolicy Metro NY szafran?

Czytaj dalej

Z Całego Serca Gramy Polonii cześć 7

W dzisiejszej audycji przypominamy o ostatnim konkursie... A w nim do wygrania płyty zespołów Diley, Drossel, WindStar, Mr.Sebii, Expositiv, E-maill. Zadanie konkursowe brzmiało... dla pierwszych dziesięciu osób które udostępnia naszą audycję dostaną płytki od Nas. Prosimy wszystkie osoby które udostępniły naszą audycję o kontakt na Messenger z Całego Serca Gramy Polonii lub do radia, AnitaXAneta. A w dzisiejszym mixie usłyszycie utwory przygotowane przez DJ.Matey.

Czytaj dalej

O Poezji I Nie Tylko program Ireny Biały

“ W ciszy niezmąconej Zagadka spoczywa!”, czyli kolejny, arcyciekawy przekład wierszy Emily Dickinson na język polski. Tym razem strofy poetki z Nowej Anglii przetłumaczył Tadeusz Sławek. Tytuł ksiażki to “ Samotność przestrzeni”. W audycji Ireny Biały “ O poezji i nie tylko” rozmawiamy również o Gdańsku i o... Westerplatte”. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Gaduła Jurka Owsiaka

Na powitanie usłyszycie doskonały numer D.R.I. - Acid Rain a Jurek myślami już na festiwalu Pol'and'Rack!!! odlicza dni...

Czytaj dalej

Gaduła Jurka Owsiaka

Pociągi Widmo, Szeryf w spódnicy włącz a będziesz wiedzieć więcej )

Czytaj dalej

Boks: Jan Czerklewicz przed II zawodową walką

Po udanym debiucie, walczący w kategorii półciężkiej Janek Czerklewicz, powraca na ring. Jutro o godzinie 19:00 w Klubie Amazura Jamaica, na Queensie w NY podopieczny Łukasza Lichoty zweryfikuje umiejętności starszego o 9 lat, Mika Diorio. Dla zainteresowanych zobaczenia walki naszego 21 letniego pięściarza z Warszawy zachęcamy do wysłuchania wywiadu, w którym dowiecie się pod jakim adresem będziecie mogli oglądać ja na żywo przez internet.

Czytaj dalej

Z Całego Serca Gramy Polonii cześć 5

W dzisiejszej audycji powtarzamy pytanie konkursowe z ubiegłego tygodnia, podaj tytuł utworu przeboju zespołu DILEY. Prezentujemy mix przygotowany przez DJ Mathey.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10