Polamer Inc

W kategorii

Złoty Puchar CONCACAF: Jamajka w finale

Reprezentacja Jamajki awansowała do finału rozgrywanego w Stanach Zjednoczonych Złotego Pucharu CONCACAF, turnieju o mistrzostwo Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w piłce nożnej.

Czytaj dalej

Ranking ATP: Andy Murray na szczycie, Janowicz 105.

Andy Murray pozostał liderem tenisowego rankingu ATP. Brytyjczyk wyprzedza Hiszpana Rafaela Nadala oraz Szwajcara Rogera Federera. Czwarty jest Serb Novak Djoković, a piąty Szwajcar Stan Wawrinka. W pierwszej "dziesiątce" nie zaszły żadne zmiany.

Ranking WTA: Radwańska nadal 10., Pliskova liderką

Agnieszka Radwańska pozostała na 10. miejscu w rankingu WTA najlepszych tenisistek. Liderką nadal jest Czeszka Karolina Pliskova, która wyprzedza Rumunkę Simonę Halep oraz reprezentantkę Niemiec Angelique Kerber.

MLS: Pierwsza od kwietnia porażka Chicago Fire

Chicago Fire ponieśli pierwszą od kwietnia porażkę w lidze MLS ulegając w sobotę w Nowym Jorku drużynie New York City FC 1:2. Porażka o tyle bolesna, że gospodarze już od 12 minuty grali w dziesiątkę. Pomimo tego, na początku drugiej połowy zdołali strzelić dwie bramki wychodząc na prowadzenie.

Szczęsny zadebiutował w Juventusie w meczu z Barceloną w USA

Bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny zadebiutował w barwach Juventusu Turyn. Polak wystąpił w drugiej połowie meczu przeciwko Barcelonie. Spotkanie w ramach towarzyskiego turnieju International Champions Cup rozegrano w East Rutherford w New Jersey.

Złoty Puchar CONCACAF: Stany Zjednoczone w finale

Piłkarska reprezentacja USA awansowała do finału turnieju o Złoty Puchar CONCACAF - mistrzostw Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów. W półfinale rozegranym na stadionie w Arlington w Teksasie gospodarze pokonali Kostarykę 2:0 po golach Jozy'ego Altidore'a (72') i Clinta Dempsey'a (82').

Anderlecht z Superpucharem Belgii

Piłkarze Anderlechtu po raz 13. w historii zdobyli Superpuchar Belgii. W meczu rozegranym w Brukseli mistrz kraju pokonał Zulte Waregem 2:1 (0:1). Napastnik Anderlechtu Łukasz Teodorczyk grał do 85. minuty spotkania.

Tour de France: Bodnar wygrał 20. etap, Kwiatkowski drugi!

Maciej Bodnar z grupy Bora-Hansgrohe wygrał 20. etap kolarskiego wyścigu Tour de France. Drugie miejsce ze stratą sekundy zajął inny Polak, Michał Kwiatkowski (Sky). Pierwszą trójkę uzupełnił lider "Wielkiej Pętli", Brytyjczyk Christopher Froome (Sky), który przegrał z Bodnarem o 6 sekund. Trzeci z biało-czerwonych, Paweł Poljański (Bora-Hansgrohe) zajął 88. miejsce ze stratą 2 minut i 44 sekund.

ATP Newport: Amerykanie uzupełnili grono półfinalistów

Reprezentanci gospodarzy: John Isner i Bjorn Fratangelo uzupełnili grono półfinalistów rozgrywanego na trawiastych kortach tenisowego turnieju ATP w amerykańskim Newport.