Polamer Inc
Polvision

W kategorii

Ostrzeżenie przed mrozem

Synoptycy ostrzegają przed niskimi temperaturami w nadchodzących dniach. W nocy temperatura odczuwalna wahać się będzie od minus 10 st. F. do minus 20 st.F.

Czytaj dalej

Samolot United Airlines wypadł z pasa na O'Hare

Samolot United Airlines wypadł z pasa startowego na lotnisku O'Hare. Doszło do tego tuż przed południem w sobotę po lądowaniu maszyny, która przyleciała do Chicago z Phoenix.

Czytaj dalej

Policyjny dowódca nadużywał stanowiska

Komendant 25. dystryktu policji w Chicago, Anthony Escamilla, został ukarany zawieszeniem na siedem dni w pełnieniu obowiązków służbowych. Taką decyzję podjęły władze CPD po opublikowaniu raportu Inspektora Generalnego Chicago Josepha Fergusona.

Czytaj dalej

Atak zimy nie tylko w Illinois

Zasypane i śliskie drogi, odwołane loty na O'Hare i Midway - mieszkańcy Chicago i przedmieść zmagają się ze skutkami śnieżyc, które przechodzą od piątku nad naszym regionem.

Czytaj dalej

Jason Van Dyke skazany na 81 miesięcy więzienia

Były chicagowski policjant Jason Van Dyke został skazany na 81 miesięcy więzienia za śmiertelne postrzelenie 17-letniego Laquana McDonalda. Prokuratura domagała się co najmniej 18 lat więzienia.

Czytaj dalej

5-latka postrzelona w Harvey

5-letnia dziewczynka została w nocy z czwartek na piątek postrzelona w Harvey, na południowych przedmieściach. Do zdarzenia doszło w okolicach skrzyżowania ulic 150th Street i Rockwell Avenue.

Czytaj dalej

Nauczyciele szkół czarterowych sieci CICS grożą strajkiem

Do strajku nauczycieli czterech czarterowych szkół Chicago International Charter School może dojść już 5 lutego. Dotychczasowe rozmowy związkowców z kierownictwem sieci CICS nie przyniosły spodziewanych rezultatów.

Czytaj dalej

50-latek winnym morderstwa przyjaciółki

Ława przysięgłych powiatu DuPage uznała 50-letniego Myrona Estera winnym morderstwa swojej przyjaciółki 33-letniej Lindy Valez. Tragedia rozegrała się we wrześniu 2013 roku.

Czytaj dalej

Rezygnacja pastora Jamesa MacDonalda

Jeden z najbardziej znanych pastorów ewangelicznych w aglomeracji Chicago, James MacDonald, ogłosił tymczasową rezygnację z przewodzenia, założonemu przez niego 1988 roku, kościołowi Harvest Bible Chapel Senior w Rolling Meadows

Czytaj dalej

Matka oskarżona o molestowanie seksualne 16-miesięcznego syna

30-letnia Alyssa Waldon została oskarżona o atak seksualny na swojego 16-miesięcznego syna. Do zdarzenia doszło w styczniu 2018 roku w domu w dzielnicy Lakeview East, na północy Chicago.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10