Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Samochód wjechał w siedzibę policji w Arlington Heights

44-letni mieszkaniec Georgii znajduje się w stanie krytycznym w szpitalu Northwest Community Hospital, po tym gdy prowadzone przez niego auto dachowało, a następnie uderzyło w budynek policji w Arlington Heights.

Czytaj dalej

Pozew żony pracownika Metry ws. jego śmiertelnego wypadku

Żona pracownika ekip naprawczych Metry Omara Solisa, który zginął 3 listopada w wyniku eksplozji butli z gazem, podała przewoźnika do sądu. Sandy Zavala domaga się odszkodowania i wyjaśnienia przyczyn wypadku.

Czytaj dalej

Znaleziono ciało mieszkanki Elgin

Po sześciu dniach poszukiwań z jeziora Michigan wyłowiono w sobotę ciało 52-letniej Leny Lemesh z Elgin. Kobieta wraz z innymi członkami klubu pływackiego 4 listopada weszła do wody na plaży Park Avenue Beach w Highland Park.

Czytaj dalej

Paweł Pawlikowski promuje film "Zima Wojna" w USA (POSŁUCHAJ)

Paweł Pawlikowski przedoskarowo promuje "Zimną Wojnę" w Stanach Zjednoczonych. Reżyser uczestniczył w 30. Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce, który odbywa się w Chicago.

Czytaj dalej

Polonia świętowała odzyskanie niepodległości przez Polskę

Chicagowska Polonia hucznie świętowała odzyskanie niepodległości przez Polskę. W najliczniejszym polskim mieście poza granicami kraju, odbył się cykl wydarzeń z okazji 100-lecia niepodległości ojczyzny.

Czytaj dalej

Strzelanina w tawernie w Robbins

Biuro szeryfa powiatu Cook prowadzi śledztwo w sprawie strzelaniny, do której doszło wcześniej rano w niedzielę w tawernie w Robbins na południowych przedmieściach. Nikt nie zginął, ale ranne zostały cztery osoby.

Czytaj dalej

Bez podwyżki cen biletów Metry w 2019 r.

Zarząd Metry zatwierdził budżet operacyjny na 2019 rok wynoszący 822,3 mln dol. Podmiejski przewoźnik kolejowy nie ma planów wprowadzenia podwyżki cen biletów w przyszłym roku,

Czytaj dalej

Ranking szpitali. Illinois na 13. miejscu

Drugi tegoroczny raport organizacji Leapfrog Group, oceniający obsługę pacjentów i ich bezpieczeństwo w szpitalach, nie był przychylny dla dwóch placówek z Chicago.

Czytaj dalej

Kłótnia zakończona strzałami na stacji kolejki CTA

38-letni mężczyzna został nad ranem w sobotę postrzelony w brzuch podczas kłótni na stacji Cermak-Chinatown kolejki CTA na jej czerwonej linii.

Czytaj dalej

Świadek koronny w procesie "El Chapo" stanął przed sądem w Chicago

Przed sądem federalnym w Chicago stanął w czwartek Vicente “Mayito” Zambada-Niebla, syn szefa jednego z meksykańskich karteli narkotykowych, poszukiwanego międzynarodowym listem gończym, Ismaela "El Mayo" Zambady.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10