Polamer Inc

W kategorii

Sześcioosobowa rodzina zginęła w pożarze w Dixon

Sześć osób zginęło we wtorek rano w pożarze domu w Dixon, miasteczku położonym 100 mil na zachód od Chicago. Jak poinformował szeryf powiatu Ogle, ogień pojawił się w piwnicy dwupiętrowego domu przy 200 North Miami Drive.

Czytaj dalej

Świąteczny pociąg i autobus CTA wkrótce wyruszą na trasę

Świąteczny pociąg CTA w piątek po Święcie Dziękczynienia wyruszy na trasę. Trzy lata temu CTA wprowadziło świątecznie przystrojony autobus (Holiday Bus), który dołączy do Holiday Train.

Czytaj dalej

39-letni mężczyzna zastrzelony w domu w Palos Heights

Policja z Palos Heights prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny, który został zastrzelony w jednym z domów na tych południowych przedmieściach. Ofiara to 39-letni mieszkaniec Tinley Park, Murad Telib.

Czytaj dalej

Kolejne uprowadzenia aut na północnym-zachodzie Chicago

Policja poszukuje złodzieja, który w ciągu ośmiu godzin uprowadził w nocy z poniedziałku na wtorek dwa samochody na północnym-zachodzie Chicago. Do pierwszej kradzieży auta doszło około godz.7.00 wieczorem, kiedy kierowca wypakowywał zakupu z Audi (rocznik 2016) zaparkowanego przy 3500 West Lawrence w dzielnicy Albany Park.

Czytaj dalej

Strzelanina w restauracji w dzielnicy West Garfield Park

49-letni mężczyzna zginął, a drugi został ranny po strzelaninie w restauracji Church's Chicken w dzielnicy West Garfield Park na zachodzie Chicago. Jeden z nich był celem sprawcy.

Czytaj dalej

Policjant skazany na 5 lat więzienia za ostrzelanie auta z nastolatkami

Sędzia w Chicago skazał na 5 lat więzienia policjanta w związku z postrzeleniem dwóch nastolatków. Sprawa dotyczy wydarzeń z 22 grudnia 2013 r. Nagranie uchwyciło moment, jak Marco Proano wystrzelił ze służbowej broni całą amunicję w stronę do samochodu pełnego nastolatków.

Czytaj dalej

Amazon sprawdza ofertę Chicago

Przedstawiciele Amazona odwiedzili w Chicago tereny po hucie Finkl Steel w północnej dzielnicy zgłoszone przez miasto pod budowę drugiej siedziby tej firmy w Ameryce Północnej, nazwanej w skrócie „HQ2".

Czytaj dalej

Odnaleziono poszukiwane dzieci z Lakeview

Chicagowska policja poinformowała o odnalezieniu 10-letniego chłopca i 13-letniej dziewczynki, których zaginięcie zgłoszono w niedzielę po południu.

Czytaj dalej

Todd Stroger startuje na przewodniczącego Rady Powiatu Cook

Były przewodniczący Rady Powiatu Cook Todd Stroger ogłosił w poniedziałek, że zamierza ponownie ubiegać się o to stanowisko. Stroger zajmował jej przez cztery lata. Stanowisko przewodniczącego Rady Powiatu Cook objął w 2006 roku po swoim ojcu Johnie Strogerze Jr.

Czytaj dalej

Mężczyzna zginął w pożarze w Bensenville

Jedna osoba zginęła a dziesiątki pozbawione dachu nad głową po pożarze, który wybuchł w niedzielę w budynku apartamentowych na osiedlu w Bensenville, miasteczku położonym na zachód od Chicago.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

NEWSLETTER