Bilety . com

W kategorii

Policja z Elgin udostępniła nagranie ze strzelaniny na autostradzie (WIDEO)

Policja z Elgin upubliczniła nagranie ze śmiertelnego postrzelenia kobiety na autostradzie nr 90 na północno-zachodnich przedmieściach. Wideo zostało zarejestrowane kamerą umieszczoną na mundurze jednego z funkcjonariuszy.

Czytaj dalej

Zwiększone środki bezpieczeństwa w szkole średniej w Elmhurst

Policja w Elmhurst, na zachodnich przedmieściach, zwiększyła ilość patroli wokół szkoły średniej York High School w związku z krążącymi wśród uczniów pogłoskami o strzelaninie, do której rzekomo ma dojść w piątek.

Czytaj dalej

Nauczyciel z Aurory oskarżony o molestowanie dwóch uczennic

Nauczyciel szkoły podstawowej Bardwell Elementary School w Aurorze, na zachodnich przedmieściach, został oskarżony o seksualne molestowanie dwóch niepełnoletnich uczennic.

Czytaj dalej

Pozew byłej pracownicy sztabu Madigana

Była pracownica sztabu wyborczego przewodniczącego Izby Reprezentantów w stanowym Kongresie Michaela Madigana pozwała fundację Friends of Michael J. Madigan oraz stanową partię demokratyczną do sądu. W listopadzie 2017 roku 28-letnia Alaina Hampton zrezygnowała z pracy w biurze Michaela Madigana.

Czytaj dalej

Śmiertelne potrącenie pieszego na Dan Ryan

Do śmiertelnego potrącenia przechodnia doszło w środę około godziny 8:30 wieczorem na autostradzie Dan Ryan. Do wypadku doszło na pasach ruchu biegnących w kierunku północnym w okolicach 35th Street.

Czytaj dalej

Stacja WCPQ-FM 99.9. zmienia właściciela

Kolejna sprzedaż na rynku medialnym w Chicago. W ręce Bible Broadcasting Network (BBN) przechodzi znana również na polonijnym rynku częstotliwość WCPQ-FM 99.9., stacja należąca do Newsweb Corporation.

Czytaj dalej

Populacja Chicago ciągle spada

Trzeci rok z rzędu spadła populacja Chicago i najbliższych okolic. Liczba osób, które opuściły aglomerację w 2017 roku wyniosła 13 tysięcy 286, a całego powiatu Cook – 20 tysięcy 93.

Czytaj dalej

Garry McCarthy ogłosił start w wyborach na burmistrza (WIDEO)

Były komendant policji Garry McCarthy ogłosił swój start w wyborach na burmistrza Chicago. Zrobił to w środę w specjalnym nagraniu wideo opublikowanym w mediach społecznościowych.

Czytaj dalej

Na drogi wyjechał TIR z napisem #GermanDeathCamps

Po amerykańskich drogach w Stanach Zjednoczonych zaczął jeździć TIR, na którym umieszczono napis #GermanDeathCamps, czyli niemieckie obozy śmierci. Akcja ma charakter edukacyjny i jest skierowana do społeczeństwa tego kraju. Prowadzi ją chicagowski oddział Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych.

Czytaj dalej

39-letni mężczyzna zginął w pożarze na północy Chicago

Zmarł mężczyzna poszkodowany w pożarze domu w dzielnicy Ravenswood na północy Chicago. Ogień w budynku przy 2400 West Gunnison pojawił się o godzinie 1:40 po południu w środę.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10