Polvision

W kategorii

Śledztwo OSHA ws. wypadków w firmie Bway

Federalna Agencja Bezpieczeństwa Pracy (OSHA) wszczęła dochodzenie przeciwko firmie Bway, z główną siedzibą w Atlancie, produkującej kontenery. Śledztwo zostało rozpoczęte po otrzymaniu doniesień o czterech poważnych wypadkach przy pracy, do których doszło w lokalizacji firmy w dzielnicy Little Village w Chicago.

Czytaj dalej

Do kupienia biura i miejsca parkingowe w John Hancock Center

Jeden z właścicieli chicagowskiej ikony, budynku John Hancock Center, deweloperska firma Hearn Co., chce sprzedać należącą do niej część wieżowca. Ewentualna zmiana nazwy może przynieść nowemu właścicielowi roczny dochód w wysokości 1,5 milionów dolarów.

Czytaj dalej

Zderzenie trzech ciężarówek na autostradzie nr 80

Do śmiertelnego wypadku z udziałem trzech ciężarówek doszło rano we wtorek na autostradzie nr 80 niedaleko Joliet na południowo-zachodnich przedmieściach. Jeden kierowca zginął, a drugi jest ciężkim stanie.

Czytaj dalej

6-latek utopił się w basenie ogrodowym w Norwood Park

6-letni chłopiec utopił się w sobotę w basenie w dzielnicy Norwood Park. Policja podała, że funkcjonariusze zostali wezwani na osiedle przy 5900 N. Oconto, niedaleko ulic Harlem i Talcott, po godzinie 4.00 po południu.

Czytaj dalej

Szósty dzień rekordowych wrześniowych temperatur

Wyjątkowy początek jesieni w Chicago i kolejne rekordy ciepła, o których informuje Krajowe Centrum Meteorologiczne. Jak wynika z badań jeszcze nigdy w historii naszego miasta w tym okresie roku nie mieliśmy do czynienia z sześcioma kolejnymi dniami, w których temperatura przekraczała 90 stopni w skali Fahrenheita.

Czytaj dalej

Strzelanina w pobliżu targu farmerów w Logan Square

Strzelanina w pobliżu straganów w dzielnicy Logan Square. Wszystko wydarzyło się w niedzielę, w momencie gdy handlarze rozkładali swe towary na stoiskach, tuż przed godziną 8.00 rano.

Czytaj dalej

Wypadek z udziałem szkolnego autobus w Niles

Cztery osoby, w tych dwóch uczniów szkoły podstawowej zostało rannych w poniedziałek w porannym wypadku autobusu szkolnego do jakiego doszło w Niles. Autobus, którym podróżowali uczniowie, zderzył się z samochodem osobowym oraz uderzył w trzy inne samochody.

Czytaj dalej

Gubernator Rauner nie popiera protestu zawodników NFL

Gubernator Illinois Bruce Rauner potępił formę protestu zawodników NFL w czasie odgrywania hymnu amerykańskiego przed meczami. Członkowie niektórych drużyn zdecydowali się bądź na pozostanie w szatni, uklęknięcie na murawie lub połączenie ramionami w trakcie hymnu.

Czytaj dalej

Poszukiwania oficjalnej miejskiej choinki już rozpoczęte

Miasto Chicago rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń w konkursie na tegoroczną świąteczną choinkę. Musi mieć minimum 55 stóp wysokości i rosnąć nie dalej niż 100 mil od Wietrznego Miasta.

Czytaj dalej

Tragedia na rzece Fox w Aurorze. Nie żyje 11-latek

Tragicznie zakończyła się sobotnia kąpiel grupy dzieci w rzece Fox w Aurorze, na zachodnich przedmieściach. Jeden z chłopców, 11-letni Connor Lasley utopił się. Zdarzenie miało miejsce w parku North River Street, kiedy trójka chłopców weszła do wody.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

NEWSLETTER