Polamer Inc
Polvision

W kategorii

Właściciele dorożek kontra obrońcy zwierząt

Właściciele dorożek w Chicago podali do sądu członków organizacji obrony zwierząt Chicago Alliance for Animals Public Group. Właściciele zaprzęgów zarzucają Jodie Wiederkehr i Debby Rubenstein zniesławienie i utrudnianie prowadzenia biznesu.

Czytaj dalej

Mieszkaniec Zion molestował seksualnie 16-latkę

Biuro szeryfa powiatu Kenosha w Wisconsin poinformowało o aresztowaniu 61-letniego Stephena Smitha z Zion. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym w związku z oskarżeniami o napastowanie seksualne 16-letniej dziewczyny w motelu.

Czytaj dalej

Brał łapówki za zakup szkolnego sprzętu komputerowego

Były konsultant do spraw technologicznych dystryktu szkolnego Thornton Township High School District 205 został oskarżony przez prokuraturę federalną w Chicago o przyjmowanie korzyści majątkowych w zamian za zakup sprzętu komputerowego do trzech placówek edukacyjnych.

Czytaj dalej

28-latek z Florydy oskarżony o morderstwo w Des Plaines

28-letni Justin Foster z Tallahassee na Florydzie, został oskarżony przez sąd powiatu Cook o próbę morderstwa 26-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w marcu tego roku w Des Plaines, na północno-zachodnich przedmieściach.

Czytaj dalej

Choroba legionistów w hotelu Embassy Suites

U dwóch gości hoteluw centrum Chicago wykryto chorobę legionistów. Na polecenie departamentu zdrowia w hotelu przeprowadzana jest dokładna dezynfekcja, testowana jest woda.

Czytaj dalej

Sprawca pobicia 91-latka aresztowany

45-letni Alexander Taylor z Chicago został oskarżony o pobicie we wtorek w dzielnicy Chinatown 91-letniego Yen Wonga. Poszkodowany wracał do domu z restauracji, kiedy zaatakował go napastnik.

Czytaj dalej

Mężczyzna śmiertelnie postrzelony przed domem w Waukegan

Policja w Waukegan, na północnych przedmieściach, wszczęła dochodzenie w sprawie śmiertelnego postrzelenia mężczyzny przed domem przy 100 North Jackson Street. Do zdarzenia doszło w środę w nocy.

Czytaj dalej

Pierwsza telewizyjna debata kandydatów na gubernatora (WIDEO)

Burzliwy przebieg miała w czwartek pierwsza telewizyjna debata kandydatów na gubernatora Illinois. Czterech polityków nie szczędziło sobie ostrych słów, nazywając siebie kłamcami.

Czytaj dalej

Toni Preckwinkle startuje w wyborach burmistrza

Przewodnicząca Rady Powiatu Cook Toni Preckwinkle oficjalnie ogłosiła w czwartek start w wyborach burmistrza Chicago. Preckwinkle może zostać pierwszą kobietą na tym stanowisko pochodzenia afroamerykańskiego.

Czytaj dalej

Zmarł Jon Burge, były porucznik chicagowskiej policji

W swoim domu w Apollo Beach na Florydzie, w wieku 70 lat, zmarł w środę były szef chicagowskich detektywów, zdyskredytowany porucznik Jon Burge. Skompromitowany porucznik pracował w CPD w latach 1970-93.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10