Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Próba uprowadzenia nastolatek w dzielnicach Edgewater i Hyde Park

Do dwóch prób uprowadzenia nieletnich doszło rano w poniedziałek w dzielnicach Edgewater, na północy miasta i Hyde Park, na południu Chicago. W obu przypadkach zaatakowanym dziewczynom udało się uciec.

Czytaj dalej

Wypadek z udziałem autobusu CTA w dzielnicy Back of the Yards

Jedenaście osób zostało rannych, w tym dwie poważnie, po zderzeniu autobusu CTA z SUV w dzielnicy Back of the Yards na południu Chicago.

Czytaj dalej

Głosowanie za granicą w wyborach do Parlamentu Europejskiego [posłuchaj]

Wybory do Parlamentu Europejskiego w obwodach utworzonych w Stanach Zjednoczonych odbędą się w sobotę, 25 maja, czyli dzień wcześniej niż w Polsce.

Czytaj dalej

Były nauczyciel i trener z Harvey oskarżony o molestowanie sesksualne uczennicy

42-letni Jason Hardy były nauczyciel i trener w szkole średniej Thornton Township High School w Harvey, na południowych przedmieściach, został oskarżony o seksualną napaść na uczennicę i niestosowne zachowanie wobec innych.

Czytaj dalej

Śmiertelny wypadek na Bishop Ford w Calumet City

Mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło wcześnie rano we wtorek na autostradzie Bishop Ford w Calumet City, na południowych przedmieściach.

Czytaj dalej

Lori Lightfoot zaprzysiężona na 56. burmistrza Chicago [wideo]

Lori Lightfoot została w poniedziałek przed południem zaprzysiężona na 56. burmistrza Chicago podczas ceremonii w Wintrust Arena w South Loop w centrum miasta. Zastąpi na tym stanowisku odchodzącego po dwóch kadencjach Rahma Emanuela.

Czytaj dalej

40-latka z Chicago skazana za oszustwa w sklepach Kmart w 11 stanach

40-letnia Lynada Laticia Mahone z Chicago została skazana przez sąd federalny w Montanie na 45 miesięcy więzienia. Kobietę oskarżono o defraudacje finansowe. W grudniu 2018 roku Lynadę Mahone zatrzymano w Arizonie.

Czytaj dalej

19-latek zastrzelony na zachodzie Chicago

19-latek został śmiertelnie postrzelony w nocy z niedzieli na poniedziałek w dzielnicy Near West Town, na zachodzie Chicago.

Czytaj dalej

Próba podpalenia synagogi w dzielnicy Lakeview

Chicagowska policja (CPD) prowadzi dochodzenie w sprawie próby podpalenia synagogi Anshe Sholom B’nai Israel Congregation w dzielnicy Lakeview, na północy miasta.

Czytaj dalej

Kolejne ofiary strzelanin w Chicago

Cztery osoby zostały postrzelone nad ranem w niedzielę w Chicago. Dwie zmarły w szpitalu. Pierwsza strzelanina około godz.2.00 w nocy miała miejsce przy 1900 South Springfield Avenue w dzielnicy Lawndale

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10