Polamer Inc
Polvision

W kategorii

Wczesne głosowanie w 50 placówkach na terenie Chicago

Od poniedziału do 5 listopada wczesne głosowanie będzie dostępne już w ponad 50 placówkach na terenie Chicago. Do tej pory wybrorcy mogli oddawać głosy w trybie "early voting"w tzw. Super Placówce w centrum miasta pod adresem 175 W. Washington.

Czytaj dalej

Od początku weekendu 6 osób zginęło w strzelaninach na terenie Chicago

Co najmniej sześć osób zostało zabitych a 12 rannych w strzelaninach, do których doszło od godz.5.00 po południu w piątek do niedzieli rano na terenie Chicago. Strzały padły w południowych, zachodnich, jak i północnych dzielnicach.

Czytaj dalej

Koncert "Przeboje Niepodległej" w Chicago

W Chicago odbędzie się w niedzielę koncert "Przeboje Niepodległej". To kolejna z imprez, podczas których amerykańska Polonia świętuje 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert odbędzie się w Orchestra Hall Centrum Symfonicznego.

Czytaj dalej

Nauczyciel oskarżony o próbę morderstwa znalazł pracę w innej szkole

Nauczyciel oskarżony w ubiegłym roku o próbę morderstwa mężczyzny w Tinley Park, został w sierpniu zatrudniony w szkolnym dystrykcie Lyons School District 103.

Czytaj dalej

Darmowe zwiedzanie Planetarium Adlera

Kierownictwo Adler Planetarium w Chicago ogłosiło, że w dniach 21, 24, i 25 października oraz 11, 12, 14 i 15 listopada, mieszkańcy Illinois będą mogli oglądać prezentowane w budynku ekspozycje za darmo.

Czytaj dalej

Kontraktor nie stawił się w sądzie. Teraz jest poszukiwany

Właściciel firmy T.J.'s Handyman Service, Todd Liszka, poszukiwany jest listem gończym po tym jak nie stawił się w sądzie powiatu DuPage na swoją rozprawę.

Czytaj dalej

Kolejni darczyńcy wsparli budowę prezydenckiej biblioteki Obamy w Chicago

W trzecim kwartale bieżącego roku 11 nowych darczyńców dołączyło do listy osób wspierających budowę Obama Presidential Center w Chicago.

Czytaj dalej

Tragiczny koniec kłótni kierowców

Tragicznie zakończyła się kłótnia kierowców i pasażerów dwóch aut w dzielnicy West Town. Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 8:15 wieczorem w okolicach 1600 West Augusta Boulevard.

Czytaj dalej

15-latek wjechał SUV w budynek na Michigan Avenue

Samochód uderzył w piątek po południu w betonowy filar budynku przy 401 North Michigan Avenue, tuż obok sklepu Apple, w centrum Chicago. SUV przeskoczyło przez krawężnik koło Tribune Tower, uderzyło w samochód osobowy i po przejechaniu placu i wjechało w filar budynku.

Czytaj dalej

Więcej nietoperzy w Illinois

Wzrosła populacja nietoperzy w Illinois zarażonych wścieklizną - ostrzegają przedstawiciele stanowego departamentu zdrowia publicznego. Liczba tych latających ssaków powiększyła się od ubiegłego roku o 37 procent.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10