Polamer Inc
Polvision

W kategorii

61-latek zastrzelił się w dzielnicy Arcadia Terrace

Samobójstwem mężczyzny zakończyła się kilkugodzinna akcja jednostek specjalnych chicagowskiej policji. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w domu przy 2400 West Bryn Mawr Avenue w dzielnicy Arcadia Terrace na północy miasta.

Czytaj dalej

Absolwenci z Illinois coraz częściej studiują poza stanem

Stale rośnie liczba absolwentów szkół średnich Illinois, którzy wybierają edukację na wyższych uczelniach poza granicami naszego stanu. Według danych Illinois Board of Higher Education, w 2017 roku z nauki w innych regionach USA skorzystało 48,4 procent młodych osób z Illinois, w 2016 roku było to 46,6 procent, a w 2015 roku 45 procent.

Czytaj dalej

26-latek zastrzelony w Logan Square

Chicagowska policja prowadzi śledztwo w sprawie śmiertelnego postrzelenia 26-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę przy 3400 West Diversey Avenue w dzielnicy Logan Square.

Czytaj dalej

Żaneta Marcinik wybrana Królową tegorocznej Parady Trzeciomajowej

Królową tegorocznej Parady Konstytucji 3 Maja została Żaneta Marcinik, a Damami Dworu: Matylda Sojko i Natalia Salamon, Ulubienicą Publiczności i Miss Foto - Alina Bosak.

Czytaj dalej

Mendoza poparała Lightfoot w wyborach na burmistrza Chicago [wideo]

Rewident stanu Illinois Susana Mendoza, która odpadała w pierwszej turze wyborów na burmistrza Chicago, przekazała swoje poparcie Lori Lightfoot.

Czytaj dalej

Policjant po służbie śmiertelnie postrzelony na północy Chicago

Chicagowski policjant będący po służbie został śmiertelnie postrzelony w północnej dzielnicy. 23-letni funkcjonariuszu, około godz.3.30 rano w sobotę, razem z innym mężczyzną opuścił nocny klub i wsiadł do samochodu zaparkowanego przy 700 N. Clark Street w dzielnicy River North.

Czytaj dalej

Sędzia opóźnia wydanie orzeczenia ws. wyjazdu R. Kelly'ego do Dubaju

Adwokat muzyka R. Kelly’ego poprosił sędziego powiatu Cook o wstrzymanie się z decyzją odnośnie prośby muzyka o pozwolenie opuszczenia kraju w celu odbycia kilku koncertów w Dubaju.

Czytaj dalej

5-latka zginęła w pożarze w dzielnicy Englewood

5-letnia dziewczynka zginęła rano w piątek w pożarze domu przy 5807 South May Street w dzielnicy Englewood na południu miasta. Ogień pojawił się o godzinie 6:30 rano.

Czytaj dalej

Wypadek ciężarówki przewożącej 3 tys. prosiąt

Prawie 3 tys. prosiąt było przewożonych w ciężarówce, która uległa wypadkowi na autostradzie I-70, ok. 2 mil na zachód od Casey.

Czytaj dalej

Ciężarówka wjechała w radiowóz stanowej policji na I-55

Kolejny, czternasty w tym roku, funkcjonariusz stanowej policji Illinois został ciężko ranny w wypadku. Do zdarzenia doszło w środę w nocy na autostradzie nr 55 w okolicach Collinsville na południu Illinois.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10