Polamer Inc
Wigilia

W kategorii

Chicago: śledztwo ws. kradzieży samochodu

Przed północą w Chicago dwóch napastników uprowadziło samochód 34-letniego kierowcy. Chwilę później skradzione auto zostało rozbite.

Czytaj dalej

Chicago: 21-letni raper Juice Wrld nie żyje

Utalentowany piosenkarz zmarł rano na lotnisku Midway w Chicago. Okoliczności śmierci artysty nie są do końca jasne. Po wyjściu z samolotu zaczął się dziwnie zachowywać, według świadków miał atak epilepsji.

Czytaj dalej

Illinois: pracy nie stracą zatrudnieni w fabryce Fiat Chrysler

Kierownictwo związku zawodowego United Auto Workers i właściciele Fiat Chrysler osiągnęli wstępne porozumienie w sprawie nowej 4-letniej umowy, uwzględniającej inwestycje w wysokości 9 miliardów dolarów.

Czytaj dalej

Illinois: śmierć motocyklisty na drodze

Motocyklista został zabity w wyniku wypadku na południu Chicago. Kierowca, który spowodował wypadek został aresztowany i oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu - donosi policja stanowa.

Czytaj dalej

Illinois: matka przyznała się do zabicia dziecka

JoAnn Cunngingham, matka 5-letniego AJ Freunda, zamordowanego brutalnie wiosną tego roku, przyznała się przed sądem w Woodstock do zabójstwa dziecka.

Czytaj dalej

Chicago: utrudnienia w komunikacji miejskiej

Poranne utrudnienia w komunikacji miejskiej w Chicago były spowodowane dochodzeniem prowadzonym przez policję w związku z atakiem nożownika.

Czytaj dalej

Chicago: śledztwo ws. postrzelenia mężczyzny w trakcie pościgu

Chicagowski policjant postrzelił mężczyznę, który wyciągnął broń w trakcie pościgu w dzielnicy East Garfield Park. Do czasu zakończenia wewnętrznego śledztwa, policjanci, którzy brali udział w strzelaninie, zostaną przesunięci do pełnienia obowiązków biurowych na okres 30 dni.

Czytaj dalej

Illinois: nowe regulacje administracji prezydenta Donalda Trumpa ws. kartek żywnościowych

Nowe regulacje dot. popularnych 'food stamps' mogą dotknąć nawet 140 tysięcy ludzi w stanie Illinois. W całym kraju liczba sięgnie niemal 700 tysięcy osób.

Czytaj dalej

Orland Park: śmiertelne potrącenie pieszego

Według oficjalnego oświadczenia St. Michael School 2 nauczycielki opuszczały świąteczną imprezę i wracały do swoich zaparkowanych samochodów, gdy zostały potrącone przez nieznanego sprawcę.

Czytaj dalej

Illinois: 14 lat za jazdę po pijanemu

Sędzia powiatu DuPage John Kinsella skazał 58-letniego Nazima Useni z Elk Grove Village na 14 lat pozbawienia wolności za prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10