Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Illinois: nowe informacje ws. koronawirusa

Według najnowszych danych w ciągu doby na COVID-19 w stanie Illinois zachorowało ponad półtora tysiąca mieszkańców. Łącznie od początku wybuchu pandemii zanotowano 15 tysięcy przypadków COVID-19, w tym 462 przypadki śmiertelne. Institute for Health Metrics and Evaluation z University of Washington, przewiduje, że do sierpnia w Illinois z powodu koronawirusa umrze 1,588 mieszkańców naszego stanu, a szczyt zachorowań i zgonów przypadnie na 11 kwietnia.

Czytaj dalej

Illinois: pomoc dla małych biznesów

Prezydent Rady Powiatu Cook Toni Preckwinkle ogłosiła we wtorek uruchomienie programu pomocowego małym przedsiębiorstwom, artystom oraz firmom i osobom pracującym na zlecenie i o dzieło. 10 milionów dolarów przyznawane będą w formie 5-letniej pożyczki w wysokości do 20 tysięcy dolarów małym biznesom, zatrudniającym do 25 osób i do 10 tysięcy dolarów pozostałym pożyczkobiorcom.

Czytaj dalej

Illinois: ponad 13 tysięcy osób zakażonych

W ciągu ostatniej doby w naszym stanie na COVID-19 zmarły 73 osoby, a liczba chorych przekroczyła w naszym stanie 13 i pół tysiąca. W sumie od początku pandemii zmarło już 380 mieszkańców Illinois.

Czytaj dalej

Illinois jednym z siedmiu stanów z szybkim testem firmy Abbott

Illinois jest jednym z siedmiu stanów gdzie będzie można poddać się szybkiemu testowi na koronawirusa firmy Abbott. Jak ogłosiła we wtorek firma Walgreens z Deerfield testy "drive-thru" będą dostępne w 15 lokalizacjach. Testy są bezpłatne dla osób spełniających kryteria określone przez CDC. Pacjenci będą musieli dokonać wcześniejszej rejestracji.

Czytaj dalej

Firma Allstate oferuje zwroty pieniężne dla klientów

Firma ubezpieczeniowa Allstate z główną siedzibą w Northbrook, Illinois, zapowiedziała uruchomienie programu “shelter-in-place payback”. Prezes korporacji Tom Wilson poinformował, że osoby, które mają wykupione polisy w Allstate, Esurance i Encompass, otrzymają zwroty pieniężne za dni, w których nie korzystały z aut.

Czytaj dalej

Strzelanina na zachodzie Chicago

51-letni mężczyzna zginął w wymianie ognia na zachodzie Chicago. Zdarzenie miało miejsce o godzinie 2 w nocy we wtorek w okolicach 4700 West Fulton Street w dzielnicy West Garfield Park.

Czytaj dalej

Illinois: nowe informacje ws. koronawirusa

Liczba zakażonych koronawirusem w stanie Illinois przekroczyła w poniedziałek 12 tysięcy. Zmarły kolejne 33 osoby. Łączna liczba zachorowań w naszym stanie to 12,262. Życie straciło 307 osób.

Czytaj dalej

Ogłoszenia kościelne na Wielki Tydzień

Na antenie naszego radia oraz w telewizji Polvision transmitujemy msze święte oraz rekolekcje, w tym trudnym dla nas czasie, zapraszamy do słuchania.

Czytaj dalej

Chicago: funkcjonariusz potrącony podczas kontroli drogowej

Funkcjonariusz chicagowskiej policji został poszkodowany podczas rutynowej kontroli drogowej. Zatrzymanie miało związek z naruszeniem przepisów drogowych.

Czytaj dalej

Illinois: maseczki od McDonald's

Firma McDonald’s z główną siedzibą w Chicago poinformowała o przekazaniu miliona maseczek ochronnych N95 pracownikom służby zdrowia w Wietrznym Mieście (750 tysięcy) i Illinois (250 tysięcy).

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10