Bilety . com

W kategorii

W Chicago coraz mniej aresztowań

Funkcjonariusze policji w Chicago obawiają się wykonywać swą pracę – tak o istotnym spadku liczby aresztowań w naszym mieście mówi radny z 38. dzielnicy na północnym zachodzie Nicholas Sposato. Jak wynika z ustaleń “Chicago Sun-Times” w ubiegłym roku policja dokonała 85,5 tysiąca mniej aresztowań niż rok wcześniej.

Czytaj dalej

Niewyjaśnione morderstwo 21-latki sprzed 25 lat

FBI oraz policja stanowa Illinois wznawiają śledztwo w sprawie uprowadzenia i morderstwa 21-letniej Tammy Zywicki. Do zbrodni doszło przed 25 laty. Zywicki wracała samochodem z New Jersey, gdzie mieszkała na uczelnię w stanie Iowa.

Czytaj dalej

Śmiertelne zderzenie ze śmieciarką

30-letni mieszkaniec Northbrook zginął we wtorek nad ranem w wypadku do jakiego doszło w Glenview na Willow Road, w pobliżu zjazdu na autostradę 294. Carmel Epstein poruszał się samochodem typu Toyota Solara, gdy około 4.00 rano wjechał w tył śmieciarki.

Czytaj dalej

17-latek zastrzelony podczas kradzieży auta strażaka

Będący po służbie porucznik straży pożarnej śmiertelnie postrzelił 17-latka. Do zdarzenia doszło w poniedziałek o 10.00 rano przy 1400 North Lockwood w zachodniej dzielnicy miasta North Austin, kiedy nastolatek próbował ukraść auto strażaka.

Czytaj dalej

Dwa sklepy w Norridge ukarane za sprzedaż alkoholu nieletnim

Szef policji w Norridge poinformował w poniedziałek o ukaraniu dwóch biznesów w tym miasteczku, mandatami za sprzedaż alkoholu nieletnim. 11 sierpnia przeprowadzono akcję z udziałem wolontariuszy w wieku 18 i 20 lat.

Czytaj dalej

Poród w samochodzie na autostradzie

Kobieta urodziła w nocy we wtorek dziecko na autostradzie Edens w miejscowości Northbrook, na północno-zachodnich przedmieściach. Udało jej się zjechać na postój Edens Spur Toll Plaza i tam o godz.1.15 w nocy rozpoczął się poród.

Czytaj dalej

Wypadek na parkingu w Jefferson Park

87-letni mężczyzna zmarł w szpitalu po tym jak został potrącony przez cofający samochód w dzielnicy Jefferson Park. Do zdarzenia doszło w sobotę rano, niedaleko skrzyżowania ulic Higgins i Milwaukee.

Czytaj dalej

Radny Burke ostrzega przed samochodami autonomicznymi

Chicagowscy radni chcą wprowadzić surowe restrykcje zanim do powszechnego użytku wprowadzone zostaną samochody bez kierowców. Tłumaczą to względami bezpieczeństwa. Wpływowy radny Ed Burke zaprezentował w poniedziałek klip z filmu „Powrót do przyszłości” podczas posiedzenia Rady Miejskiej.

Czytaj dalej

Całkowite zaćmienie słońca na południu Illinois

12 milionów ludzi, od Oregonu przez południe Illinois po Karolinę Północną, doświadczyło całkowitego zaćmienia słońca. Ostatni raz było widoczne w Stanach Zjednoczonych w 1979 roku.

Czytaj dalej

Fantazja seksualna doprowadziła do okrutnego zabójstwa

Oskarżony o morderstwo 26-letniego mężczyzny w swoim mieszkaniu w budynku na północy Chicago, profesor Uniwersytetu Northwestern, 42-letni Wyndham Lathem, i 56-letni Andrew Warren, były pracownik Uniwersytetu Oksfordzkiego, staną w poniedziałek ponownie przed sądem w Chicago.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

NEWSLETTER