Polamer Inc
Polvision

W kategorii

Kręgarz Warrenville oskarżony o molestowanie pacjentów

44-letni Terry J. Smith, kręgarz z Warrenville, na zachodnich przedmieściach, został oskarżony o seksualne molestowanie czterech swoich pacjentów.

Czytaj dalej

Dan Webb specjalnym prokuratorem do rewizji sprawy J. Smolleta

Były prokurator federalny Dan Webb został wyznaczony do wyjaśnienia decyzji Kim Foxx o wycofaniu przez nią wszystkich oskarżeń przeciwko Jussiemu Smollettowi.

Czytaj dalej

Bumistrz wstrzymuje zatrudnianie nowych miejskich pracowników

Burmistrz Chicago Lori Lightfoot ogłosiła w piątek wstrzymanie zatrudniania nowych pracowników we wszystkich departamentach miejskich, w tym policji.

Czytaj dalej

Napad z bronią na 7-Eleven w dzielnicy Avondale

Policja szuka sprawców napadu z bronią na sklep sieci 7-Eleven w dzielnicy Avondale na północnym zachodzie Chicago.

Czytaj dalej

Ofiara śmiertelna vapingu w Illinois

Mieszkaniec Illinois, który trafił do szpitala z powodu poważnych problemów z oddychaniem związanych z wapowaniem (vapingiem, zmarł - poinformował stanowy Departament Zdrowia Publicznego (IDPH).

Czytaj dalej

Ojciec untonął, ratując córkę. Wypadek na jeziorze Michigan

Zmarł mężczyzna, który próbował uratować z jeziora Michigan swoją 12-letnią córkę. Tragedia rozegraZmarł mężczyzna, który próbował uratować z jeziora Michigan swoją 12-letnią córkę. Tragedia rozegrała się w czwartek ok.2.00 po południu przy plaży przy 31st.Street. ła się w czwartek ok.2.00 po południu przy plaży przy 31st.Street.

Czytaj dalej

Stanowy policjant śmiertelnie postrzelony w East St. Louis

Zmarł funkcjonariusz stanowej policji Illinois, który został w piątek postrzelony w East St. Louis. Polish American Police Association na Facebooku poinformowało, że zginął funkcjonariusz Nick Hopkins.

Czytaj dalej

Zamknięcie szkół w Belvidere z powodu pogróżek

Szkoły w rejonie Belvidere zostały zamknięte w czwartek rano z powodu pogróżek dotyczących szkoły średniej Belvidere North HS.

Czytaj dalej

Illinois wprowadza ochronę praw imigrantów wynajmujących mieszkania

Właściciele nieruchomości w naszym stanie nie mogą eksmitować najemców lokali tylko ze względu na ich status imigracyjny. Gubernator J.B. Pritzker podpisał w środę senacką ustawę 1290.

Czytaj dalej

Samochód z matką z dziećmi ostrzelany w Dolton

Matka wracająca samochodem z dziećmi z przedszkola została wieczorem w środę postrzelona w Dolton, na południowych przedmieściach. Kobieta, którą kule trafiły m.in. w głowę, przebywa w stanie krytycznym w szpitalu Advocate Christ Medical Center.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10