Bilety . com

W kategorii

27 lat więzienia za gwałt na 12-latce

35-letni mieszkaniec Palatine, na północno-zachodnich przedmieściach, został we wtorek skazany na 27 lat pozbawienia wolności za gwałt i molestowanie 12-latki.

Czytaj dalej

Kupiłeś los Powerball w Stone Park? Sprawdź, czy nie wygrałeś!

Przedstawiciele Stanowej Loterii Illinois przypominają o zwycięskim losie zakupionym 28 stycznia 2017 roku w sklepie Stone Park Drugs and Liquors w Stone Park, na zachodnich przedmieściach.

Czytaj dalej

Wybuch meteorytu w stanie Michigan (WIDEO)

Mieszkańców stanów Środkowego Zachodu, w tym Illinois, zaniepokoiło i zaciekawiło, zjawisko świetlne połączone z grzmotem, które można zobaczyć wieczorem we wtorek. Najbardziej widoczne było w stanie Michigan.

Czytaj dalej

W Illinois aplikacja Google Arts & Culture bez selfie

Illinois jest jednym z dwóch stanów w kraju, w których w aplikacji Google Arts & Culture nie jest dostępna funkcja selfie. Dzięki aplikacji po zrobieniu sobie zdjęcia można znaleźć swojego muzealnego sobowtóra umieszczonego na płótnie.

Czytaj dalej

Strzały na autostradzie Kennedy'ego

Stanowa policja prowadzi śledztwo w sprawie strzałów, które padły w nocy z wtorku na środę na autostradzie Kennedy'ego. Około godz. 11.44 w nocy kule trafiły w samochód jadący w kierunku północnym autostradą na odcinku pomiędzy West Division i West Ontario w dzielnicy West Town.

Czytaj dalej

Sprawca strzelaniny przed North Riverside Park Mall aresztowany

49-letni mężczyzna został oskarżony w związku ze strzelaniną, do której doszło w sobotę wieczorem na parkingu przy centrum handlowym w North Riverside na zachodnich przedmieściach.

Czytaj dalej

Delegacja IPN w Chicago

Delegacja Instytutu Pamięci Narodowej rozpoczęła wizytę w Stanach Zjednoczonych. Historycy IPN-u do niedzieli będą przebywać w Chicago. Delegacji przewodniczy prezes Instytutu Jarosław Szarek. Historycy rozpoczęli wizytę od spotkania z uczniami jednej z polskich szkół. Prowadzili tam zajęcia edukacyjne.

Czytaj dalej

Mieszkaniec Chicago okradał domy na północnych przedmieściach

Policja z Lake Forest, na północnych przedmieściach, aresztowała mężczyznę podejrzanego o dokonanie szeregu napadów rabunkowych w powiatach Lake i DuPage. 29-letni Christian Lopez został zatrzymany w niedzielę przed jednym z domów w Lake Forest.

Czytaj dalej

Kobieta śmiertelnie potrącona przez pocigą Metry

31-letnia kobieta zginęła w poniedziałek na torach Metry. Do śmiertelnego potrącenia przez pociąg doszło tuż przed południem w okolicach 4700 South Lake Park Avenue w dzielnicy Kenwood na południu Chicago.

Czytaj dalej

Pasażer chory na odrę na lotnisku O'Hare

Pasażer chory na odrę (ang. measles) był na pokładzie samolotu, który w ub. środę wylądował na lotnisku O'Hare. Osoba ta przebywała w terminalu 5. i kontynuowała podróż z terminalu 1., w godzinach od 6:30 rano i do 1.00 po południu w środę 10 stycznia - potwierdził stanowy departament zdrowia.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10