Polamer Inc
Polvision

W kategorii

JPMorgan Chase wspiera CCLF

Niedochodowa organizacja finansowa Chicago Community Loan Fund (CCLF) otrzymała 10 milionów dolarów długoterminowej i niskoprocentowej pożyczki od jednego z największych na świecie holdingów finansowych JPMorgan Chase.

Czytaj dalej

Ferrara Candy przenosi swoją siedzibę do Chicago

Kierownictwo Ferrara Candy zapowiedziało przeniesienie głównej siedziby firmy z Oakbrook Terrace, na zachodnich przedmieściach, do budynku dawnej poczty głównej w Chicago przy 433 West Van Buren Street.

Czytaj dalej

Zginął próbując ratować psa

Zmarł mężczyzna, który próbował ratować psa z wody laguny w McKinley Park przy 2200 West Pershing Road, w południowo-zachodniej dzielnicy Chicago.

Czytaj dalej

Prawie 250 zgonów w powiecie Cook z powodu zimna od 2006 r.

Prawie 250 osób zmarło z powodu zimna w powiecie Cook od 2006 roku - podał dziennik "Chicago Sun-Times". Najgorsza pod tym względem, od ponad dekady, była ubiegłoroczna zima, kiedy to doszło do zgonu 43 osób z powodu wyziębienia organizmu.

Czytaj dalej

Gubernator Rauner chciał wycofać się z walki o reelekcję

Fala krytyki, i to ze strony jego własnej partii, spłynęła na ustępującego z urzędu republikańskiego gubernatora Bruce'a Raunera, po tym jak w wywiadzie udzielonym w telewizji ABC7 Chicago przyznał, że chicał zrekrutować co najmniej czterech kandydatów na jego miejsce w listopadowych wyborach.

Czytaj dalej

10 osób postrzelonych od początku weekendu

Co najmniej 10 osób zostało rannych, w tym jedna śmiertelnie, w strzelaninach do których doszło w Chicago w ciągu 12 pierwszych godzin tego weekendu.

Czytaj dalej

Nie będzie ponownego procesu Jasona Van Dyke'a

Sędzia powiatu Cook Vincent Gaughan odrzucił w piątek wniosek obrońców Jasona Van Dyke’a o ponowny proces. W październiku były chicagowski policjant został uznany przez ławę przysięgłych winnym morderstwa drugiego stopnia 17-letniego Laquana McDonalda w październiku 2014 roku.

Czytaj dalej

Prawnik okradał klientów

Były chicagowski prawnik, 64-letni Jordan Margolis, przyznał się przed sądem powiatu Cook do kradzieży ponad miliona dolarów należących do jego klientów.

Czytaj dalej

Groźby o bombach nie tylko w Chicago

Policje z czterech krajów starają się ustalić autora pogróżek o bombach, które w ostatnich dniach postawiły w stan gotowości także policję w Chicago i na przedmieściach. Wiele firm zgłosiło otrzymanie e-maili z pogróżkami i żądaniem wypłaty w bitcoinach.

Czytaj dalej

Dożywocie za podwójne morderstwo w warsztacie samochodowym

Na dożywocie sędzia powiatu Will skazał 43-letniego Williama Krasawskiego, mieszkańca Bourbonnais, za podwójne morderstwo w marcu 2016 roku w warsztacie samochodowym w Joliet na przedmieściach Chicago.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10