Polamer Inc

W kategorii

Dwulatek śmiertelnie potrącony w Carpentersville

Dwuletni chłopczyk zginął w wypadku w na północno-zachodnich przedmieściach Chicago. Policja informuje, że w poniedziałek około 9:45 dziecko znajdowało się na ulicy przy 1000 Deer Creek Drive,. Nie wiadomo, czy wbiegło ono pod samochód.

Czytaj dalej

Oskarżony o zastrzelenie kierowcy ciężarówki nie przyznaje się do winy

Mężczyzna oskarżony o zastrzelenie kierowcy ciężarówki na autostradzie 88, w pobliżu Oak Brook, jeśli zostanie uznany winnym może spędzić resztę życia w więzieniu. W poniedziałek oskarżony, 34-letni Anthony Tillmon stanął przed sądem gdzie usłyszał zarzuty. Nie przyznaje się do winy.

Czytaj dalej

FBI będzie rekrutować pracowników w Chicago

FBI poszukuje ludzi do pracy w Chicago, zwracając uwagę, że agencja chce zdywersyfikować szeregi swoich agentów. Biuro uruchamia specjalny program zatrudnienia, skierowany do kobiet i przedstawicieli mniejszości.

Czytaj dalej

Próba porwania 6-latki z ulicy na północnym-zachodzie Chicago

Chicagowska policja poszukuje mężczyzny, który próbował zwabić do samochodu 6-letnią dziewczynkę. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę o godzinie 5:20 po południu w okolicach 5400 North Neenah, w północno-zachodniej dzielnicy miasta.

Czytaj dalej

Psy zrzucone z najwyższego piętra garażu szpitala w Oak Lawn

Zdechł jeden z dwóch pudli miniaturek, które ktoś zrzucił z najwyższego piętra garażu szpitala Advocate Christ Medical Center w Oak Lawn na południowych przedmieściach. Policja o zdarzeniu została powiadomiona w samo południe w sobotę. Ranne białe pudle leżały na ziemi pomiędzy szpitalnymi budynkami Tower B and C w pobliżu West 93rd Street i South Kilbourn Avenue.

Czytaj dalej

Potrącenie policjanta przez skradzione SUV

Chicagowski policjant został w niedzielę potrącony przez skradzione wcześniej SUV w zachodniej dzielnicy Lawndale. O godzinie 11:45 w nocy, przy 3600 West Ogden Avenue, funkcjonariusz zbliżył się do samochodu, a wtedy kierowca nagle ruszył potrącając go.

Czytaj dalej

Utrudnienia w związku z remontami dróg

W związku z instalacją rur wodociągowych od poniedziałku, na okres do 8 tygodni, ulica Nagle będzie zamknięta od skrzyżowania z ulicą Peterson, w kierunku północnym. Ruch w kierunku południowym ograniczony będzie tylko do jednego pasa.

Czytaj dalej

Strzelanina po bójce przed barem w Jefferson Park

Trzy osoby zostały ranne w niedzielę w strzelaninie przed barem Zachary's For Cocktails przy 5368 North Milwaukee Avenue w dzielnicy Jefferson Park na północnym-zachodzie Chicago. Około godz.4.00 rano doszło do bójki i właśnie wtedy padły strzały.

Czytaj dalej

Ciało mężczyzny w garażu centrum handlowego Old Orchard

Policja ze Skokie, na północnych przedmieściach, podała do wiadomości publicznej tożsamość mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w sobotnie popołudnie na schodach 5. piętra parkingu centrum handlowego Westfield Old Orchard. To 34-letni mieszkaniec Chicago Eric Cybak. Jak poinformowano zginął od kilku strzałów w głowę.

Czytaj dalej

Pożyczka na ratowanie CPS

Zgodnie z zapowiedzią burmistrz Rahm Emanuel ogłosił w piątek plan ratowania funduszy chicagowskich szkół publicznych, głównie planów emerytalnych nauczycieli. Zaproponował zaciągnięcie kolejnej krótkoterminowej pożyczki na sumę 389 milionów dolarów, która pozwoli dokończyć trwający rok szkolny.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

NEWSLETTER