Polvision

W kategorii

Hillary Clinton z wizytą w Chicago

Była Pierwsza Dama i była sekretarz stanu Hillary Clinton odwiedzi w poniedziałek Chicago. Clinton wygłosi przemówienie na dorocznej konferencji Amerykańskiego Towarzystwa Bibliotekarzy odbywającej się w centrum McCormick Place.

Czytaj dalej

Policjant po służbie i kobieta zginęli w wypadku na zachodzie Chicago

Chicagowski policjant po służbie i młoda kobieta zginęli w nocy w wypadku dzielnicy Lawndale na zachodzie miasta. Do zderzenia kierowanych przez nich pojazdów doszło po godz.1.00 w nocy na skrzyżowaniu ulic South Kostner i West Roosevelt. Samochody stanęły w ogniu. Policjant i kobieta zginęli na miejscu.

Czytaj dalej

Rodzina zamordowanego kierowcy Ubera pozwała Walmart

Rodzina kierowcy Ubera, zamordowanego w Lincolnwood na północnych przedmieściach Chicago przez nastolatkę, skarży sieć sklepów Walmart, oraz konkretną placówkę w Skokie, gdzie sprawczyni skradła narzędzie zbrodni – maczetę i nóż.

Czytaj dalej

Śledztwo ws. morderstwa 43-letniej Polki z Palatine

43-letnia Joanna Stawiarska z Palatine została zamordowana, to ostateczne ustalenie biura koronera powiatu Cook w ramach trwającego śledztwa mającego ustalić dokładne przyczyny jej zgonu. Ciało kobiety zostało znalezione 17 marca w dzielnicy Logan Square na północnym-zachodzie Chicago.

Czytaj dalej

Madigan ujawnia swoje żądania ws. budżetu

Demokratyczny przewodniczący stanowej Izby Reprezentantów Michael Madigan przedstawił gubernatorowi Bruce’owi Raunerowi swoje żądania dotyczące budżetu, którego Illinois nie ma od ponad dwóch lat. W Springfield doszło w niedzielę do spotkania za zamkniętym drzwiami z udziałem czterech przedstawicieli z obu partii, ale bez gubernatora.

Czytaj dalej

Kierowca pozostawił pasażerkę w płonącym aucie (WIDEO)

Kobieta zginęła w nocy z niedzieli na poniedziałek w wypadku w dzielnicy River North w centrum Chicago. Policja poszukuje kierowcy, który zbiegł z miejsca zdarzenia pozostawiając w płonącym aucie pasażerkę.

Czytaj dalej

4 osoby zastrzelone, 42 ranne - bilans weekendu w Chicago

Policja podsumowała weekend. W strzelaninach na terenie Chicago cztery osoby zostały zabite, a co najmniej 42 ranne. Ostatnia ofiara śmiertelna to 17-latek, który około godz.10.40 w nocy w niedzielę został ostrzelany z przejeżdżającego samochodu w rejonie 5200 South Western na południu Chicago.

Czytaj dalej

Darmowe posiłki dla dzieci w czasie wakacji

Rusza program bezpłatnych letnich posiłków dla dzieci w Chicago. W ramach programu CPS "LunchStop”, dzieci w wieku do 18 roku życia, mogą zjeść posiłek w 96 lokalizacjach na terenie miasta od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:30 rano do 12:30 po południu.

Czytaj dalej

Mężczyzna śmiertelnie potrącony przez pociąg Metry

Kolejny śmiertelny wypadek na torach Metry. Na północnym-zachodzie Chicago pociąg linii Milwaukee District West potrącił mężczyznę, który szedł w pobliżu torów - poinformowała rzeczniczka Metry Meg Reilly.

Czytaj dalej

Poszukiwana studentka z Chin mogła zostać porwana (WIDEO)

FBI zapewnia, że priorytetowo traktuje poszukiwania chińskiej studentki, która przyjechała w ramach wymiany uczelnianej na University of Illinois w Urbana-Champaign. Policja podejrzewa, że 26-letnia Yingying Zhang została porwana, ale nie wyklucza każdego innego scenariusza.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

NEWSLETTER