Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Wyciek rządowego dokumentu ostrzegającego przed skutkami twardego brexitu

W Wielkiej Brytanii wyciek rządowego dokumentu ws. twardego brexitu. Do analizy kancelarii premiera dotarł Sunday Times, który podkreśla, że wg. rządowych ekspertów najbardziej prawdopodobny wariant wyjścia bez umowy doprowadzi do chaosu na granicach, niepokojów w Irlandii Północnej, a także problemów z dostawami jedzenia i leków.

Czytaj dalej

Gibraltar odrzuca żądanie USA dotyczące irańskiego tankowca

Władze Gibraltaru odrzuciły wniosek Stanów Zjednoczonych o zatrzymanie irańskiego tankowca, który wkrótce ma opuścić tamtejsze wody terytorialne. Jak poinformowano w komunikacie, amerykańskie sankcje nie mają zastosowania w Unii Europejskiej.

Czytaj dalej

Państwo Islamskie przyznało się do zamachu w Kabulu

Państwo Islamskie (ISIS) przyznało się do zamachu podczas wesela w stolicy Afganistanu Kabulu, poinformował Reuters. Zamachowiec-samobójca wysadził się na sali weselnej pełnej gości. Zginęły co najmniej 63 osoby, a 182 zostały ranne.

Czytaj dalej

Nie żyje Peter Fonda

Nie żyje amerykański aktor Peter Fonda. Zmarł w swoim domu w Los Angeles z powodu niewydolności oddechowej wywołanej rakiem płuc. Miał 79 lat.

Czytaj dalej

Kolejny krok do ruchu bezwizowego

Ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher powiedziała, że Polska jest coraz bliżej włączenia do ruchu bezwizowego.

Czytaj dalej

Departament Sprawiedliwości nakazał zatrzymanie irańskiego tankowca

Departament Sprawiedliwości USA nakazał zatrzymanie irańskiego tankowca Grace 1. Wcześniej Sąd Najwyższy w Gibraltarze zezwolił na zwolnienie statku.

Czytaj dalej

Kolejki na lotniskach po awarii komputerowego systemu kontroli

Służba Celna i Ochrony Granic (CBP) poinformowała o awarii komputerowego systemu kontroli na szeregu lotnisk. "Służbę kontroli granicznej dotknęła usterka weryfikacji danych w szeregu portów lotniczych.

Czytaj dalej

42. rocznica śmierci Elvisa Presleya

W posiadłości Elvisa Presleya w Graceland, w Memphis w stanie Tennessee, trwają uroczystości związane z 42 rocznicą śmierci artysty. Przez cały tydzień miłośnicy Presleya będą palić świece, modlić się i słuchać jego muzyki.

Czytaj dalej

Pomysł kupienia Grenlandii przez USA

O rzekomym pomyśle kupna Grenlandii przez Stany Zjednoczone pisze dziennik "The Wall Street Journal". Według informacji dziennikarzy, prezydent Donald Trump miał o tym kilkukrotnie rozmawiać ze swoimi doradcami.

Czytaj dalej

Kongreswoman Rashida Tlaib będzie mogła wjechać do Izraela

Izrael zmienił decyzję w sprawie wjazdu do tego kraju jednej z dwóch amerykańskich demokratek. Kongreswoman Rashida Tlaib będzie mogła wjechać na terytorium Izraela. Wcześniej razem z inną demokratką Ilhaną Omar otrzymała taki zakaz.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10