Polamer Inc
Polvision

W kategorii

Incydent podczas meczu finałowego w Moskwie

Wokalistki Pussy Riot oraz wydawca portalu informacyjnego „Mediazona” przypomnieli światu o łamaniu praw człowieka w Rosji.

Czytaj dalej

Prezydent Trump jest już w Helsinkach (WIDEO)

Prezydent Donald Trump jest już w Helsinkach. Do stolicy Finlandii, gdzie w poniedziałek spotka się z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem, przyleciał ze Szkocji w niedzielę wieczorem czasu lokalnego.

Czytaj dalej

Przywódcy Francji i Chorwacji spotkali się z Putinem

Prezydent Francji pogratulował Władimirowi Putinowi "perfekcyjnie' zorganizowanych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Emmanuel Macron przybył do Moskwy na mecz finałowy, w którym reprezentacja Francji gra z Chorwacją.

Czytaj dalej

Rozmowy Korei Płn. i USA o repatriacji szczątków żołnierzy

W granicznej miejscowości Panmundżom w koreańskiej strefie zdemilitaryzowanej przedstawiciele Korei Północnej i kierowanego przez USA dowództwa sił ONZ rozmawiali na temat repatriacji szczątków żołnierzy amerykańskich, poległych w wojnie koreańskiej.

Czytaj dalej

Nikaragua: w ataku sił rządowych na kościół zginęło dwóch studentów

W sobotnim ataku sił rządowych na protestujących w Mangui zginęły dwie osoby, a 20 zostało rannych. Do ataku doszło w stołecznym kościele, w którym schronili się demonstrujący studenci.

Czytaj dalej

Premier May: Trump radził mi pozwać Unię Europejską zamiast negocjować

Premier Wielkiej Brytanii Theresa May w wywiadzie dla telewizji BBC powiedziała, że prezydent USA radził jej, by zamiast negocjować pozwała Unię Europejską.

Czytaj dalej

Helsinki: szczegóły spotkania Trump-Putin

Spotkanie prezydenta Donalda Trumpa z rosyjskim przywódcą Władimirem Putinem odbędzie się w poniedziałek w Helsinkach. Jednodniowy szczyt Stany Zjednoczone-Rosja wzbudza ogromne kontrowersje w Europie.

Czytaj dalej

Prezydent Trump spędza weekend w Szkocji

Prezydent Donald Trump jest w Szkocji, gdzie spędzi weekend. To prywatna część jego wizyty w Wielkiej Brytanii. Ze Szkocji pochodziła matka prezydenta.

Czytaj dalej

Tajlandia: w najbliższym tygodniu chłopcy opuszczą szpital

Dwunastu chłopców, których uratowano z zalanej jaskini na północy Tajlandii, już w najbliższy czwartek ma opuścić szpital w mieście Chiang Rai - poinformowały tamtejsze władze.

Czytaj dalej

Zidentyfikowano dzieci imigrantów z Hondurasu oddzielone od rodziców

Władze Hondurasu zidentyfikowały 289 dzieci oddzielonych od rodziców w Stanach Zjednoczonych. Zostały one umieszczone w ośrodkach odosobnienia i rodzinach zastępczych.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10