Polamer Inc

W kategorii

Zastępca szefa FBI Andrew McCabe zwolniony

Prokurator generalny Jeff Sessions poinformował w piątek wieczorem, że zwolnił byłego zastępcę dyrektora FBI Andrew McCabe'a, na dwa dni przed planowaną datą przejścia przez niego na emeryturę. W odpowiedzi na opublikowanie tej informacji McCabe zasugerował, że jest to częścią "wojny" prezydenta Donalda Trumpa z FBI.

Czytaj dalej

Do 90 dni czekania na zwolnienia z ceł dotyczących metali

Użytkownicy stali i aluminium zależni od produktów niedostępnych u wytwórców w Stanach Zjednoczonych, mogą być zmuszeni do czekania nawet 90 dni na zwolnienie z nowych stawek celnych wdrażanych przez administrację Donalda Trumpa. Tak stanowi nowy dokument Departamentu Handlu, który niebawem ma zostać opublikowany.

Czytaj dalej

NATO apeluje do Rosji o współpracę w śledztwie ws. Skripala

NATO kolejny raz apeluje do Rosji o współpracę w śledztwie dotyczącym ataku na Siergieja Skripala. Mówiła o tym w Warszawie zastępczyni sekretarza generalnego Paktu Rose Gottemoeller. Powtórzyła apel, jaki dwa dni temu wystosowały do Rosji wszystkie kraje sojusznicze NATO.

Czytaj dalej

Żona Donalda Trumpa Jr. złożyła pozew rozwodowy

Vanessa Haydon Trump, żona najstarszego syna prezydenta, Donalda Trumpa Jr. złożyła w czwartek pozew rozwodowy w sądzie na Manhattanie.

Czytaj dalej

Rada Bezpieczeństwa ONZ o Krymie

Aneksja Krymu jest nielegalna i nigdy nie została uznana przez społeczność międzynarodową - mówili uczestnicy otwartego posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ, które odbyło się w Nowym Jorku. Spotkanie zorganizowano na wniosek USA, Szwecji, Holandii, Wielkiej Brytanii i Polski.

Czytaj dalej

Rozmowy szefów dyplomacji Szwecji i Korei Północnej przygotowaniem do szczytu Kim--Trump?

Nadal nie są ujawniane żadne szczegóły rozmów w Sztokholmie północnokoreańskiego ministra spraw zagranicznych Ri Yong Ho. Dziś rano spotkał się z premierem Szwecji Stefanem Loefvenem. W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia, że to Szwecja ma odegrać kluczową rolę w zorganizowaniu szczytu Donald Trump- Kim Dzong Un.

Czytaj dalej

Zmarł David S. Wyman, historyk badający Holokaust

W wieku 89 lat zmarł historyk, profesor David S. Wyman. Był jednym z najbardziej znanych naukowców, którzy badali Holokaust. David S. Wyman urodził się w 1929 roku w miejscowości Weymouth w stanie Massachusetts.

Czytaj dalej

Szef brytyjskiego MSZ oskarża Putina o zlecenie otrucia Skripala

Kreml uznał za "szokujące i niewybaczalne" brytyjskie oskarżenia pod adresem prezydenta Rosji. Minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Boris Johnson powiedział w piątek, że jest wielce prawdopodobnie, iż Władimir Putin osobiście zlecił otrucie byłego podwójnego agenta, Rosjanina Siergieja Skripala, na brytyjskim terytorium.

Czytaj dalej

Amerykański śmigłowiec wojskowy rozbił się w Iraku

W katastrofie amerykańskiego śmigłowca wojskowego HH-60 Pave Hawk w zachodnim Iraku zginęło siedmiu żołnierzy, wszyscy, którzy znajdowali się na pokładzie. Jak poinformowano w resorcie obrony, do zdarzenia doszło w czasie rutynowej operacji transportowej między Irakiem i Syrią.

Czytaj dalej

Co najmniej sześć ofiar śmiertelnych zawalenia mostu w Miami (WIDEO)

Do sześciu wzrosła liczba śmiertelnych ofiar zawalenia się w czwartek po południu mostu dla pieszych w Miami - potwierdził rzecznik prasowy policji Miami-Dade Alvaro Zabaleta.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10