Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Putin gotowy spotkać się z Trumpem w Paryżu

Prezydent Rosji oświadczył, że jest gotowy kontynuować dialog z prezydentem Stanów Zjednoczonych. Władimir Putin na spotkaniu w Moskwie z Johnem Boltonem, doradcą prezydenta Donalda Trumpa, jako miejsce możliwych rozmów wskazał na Paryż.

Czytaj dalej

PKW podaje wyniki na prezydentów miast

To najnowsze wyniki w wyborach na prezydentów miast. Za pośrednictwem strony internetowej podała je Państwowa Komisja Wyborcza. Pełne i ostateczne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych poznamy prawdopodobnie w środę.

Czytaj dalej

LOT nie wyklucza przywrócenia zwolnionych do pracy

Polskie Linie Lotnicze LOT nie wykluczają przywrócenia do pracy części zwolnionych pracowników. Wczoraj prezes spółki Rafał Milczarski ogłosił, że 67 pracowników, którzy wzięli udział w strajku, otrzymało dyscyplinarne wypowiedzenia.

Czytaj dalej

Sky News: odnaleziono fragmenty ciała Khashoggiego

Odnaleziono fragmenty ciała zamordowanego saudyjskiego dziennikarza Jamala Khashoggiego - poinformowała we wtorek Sky News powołując się na własne źródła.

Czytaj dalej

Morderstwo amerykańskiej turystki na Turks i Caicos

Śmierć 61-letniej amerykańskiej turystki na Turks i Caicos traktowana jest jak morderstwo - podała telewizja ABC News powołując się na lokalne władze

Czytaj dalej

Prezydent Turcji podał szczegóły zabójstwa saudyjskiego dziennikarza

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan podał szczegóły dotyczące zabójstwa saudyjskiego dziennikarza Jamala Khashoggiego. Mówił o tym we wtorek w przemówieniu w tureckim parlamencie.

Czytaj dalej

Udaremniona próba wtargnięcia do telewizji Fox 5 (WIDEO)

W Waszyngtonie mężczyzna próbował wtargnąć do biur telewizji Fox 5. Został powstrzymany przez strażnika. Jak widać na obrazie zarejestrowanym przez kamery, mężczyzna wyważył kopnięciem drzwi wejściowe na teren budynku.

Czytaj dalej

Rekordowa kumulacja w loterii Mega Millions

We wtorek może paść światowy rekord w historii gier losowych. W loterii Mega Millions główna wygrana wzrosła do 1 miliarda 600 milionów dolarów. Ci, którym się nie powiedzie będą mogli spróbować szczęścia w Powerball.

Czytaj dalej

Trump o śmierci Jamala Khashoggiego

Prezydent Donald Trump ocenił, że śmierć dziennikarza Jamala Khashoggiego była efektem nieudanego spisku. Prezydent mówił o tym w wywiadzie dla USA Today.

Czytaj dalej

Ponad 7 tysięcy migrantów zmierza w kierunku USA

Już ponad 7-tysięczna grupa migrantów z Ameryki Środkowej idzie w kierunku Stanów Zjednoczonych - informuje zastępca rzecznika ONZ, powołując się na szacunki Międzynarodowej Organizacji do spraw Migracji.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10