Bilety . com

W kategorii

Prezydent Duda wygłosił przemówienie przed RB ONZ

Prezydent Andrzej Duda powiedział, że celem Polski jako niestałego członka Rady Bezpieczeństwa ONZ jest wpieranie istniejących i tworzenie nowych instrumentów prawnych, łagodzących agresywne zachowania niektórych członków społeczności międzynarodowej. Polska od 1 stycznia jest niestałym członkiem Rady.

Czytaj dalej

Potężne wichury w Europie (WIDEO)

Potężne wichury, będące konsekwencją niżu Fryderyka, przemieszczają się przez zachodnią Europę i kierują w stronę Polski. Najdotkliwiej dały się we znaki w Holandii, Belgii i Niemczech. Są ofiary śmiertelne.

Czytaj dalej

Waszyngtońska wizyta ministra Błaszczaka. Rozmawiał o "Patriotach"

Minister obrony Mariusz Błaszczak spotkał się w środę Waszyngtonie z doradcą do spraw bezpieczeństwa narodowego prezydenta Donalda Trumpa, Herbertem Raymondem McMasterem. Szef resortu obrony określił spotkanie jako bardzo dobre i wyraził przekonanie, że dojdzie do zwiększenia amerykańskiej obecności wojskowej w Polsce.

Czytaj dalej

Był agent CIA podejrzany o szpiegostwo na rzecz Chin

Były agent CIA podejrzany o szpiegostwo na rzecz Chin. Jak inforfmują amerykańskie media, 53-letni Jerry Chun Shing Lee miał przekazywać chińskim służbom dane współpracowników wywiadu Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu możliwe było udaremnianie amerykańskich operacji szpiegowskich w Państwie Środka.

Czytaj dalej

Śnieg i lód paraliżuje ruch na Południu (WIDEO)

Setki odwołanych lotów i duże utrudnienia na zaśnieżonych i oblodzonych drogach - to druga runda ataku zimy, który swoim zasięgiem objął dużą część kraju. Śnieg i zamarzający deszcz pada na obszarze od Wschodniego Wybrzeża po południowo-wschodni Teksas.

Czytaj dalej

Wizyta ministra Błaszczaka w Waszyngtonie

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak złoży w środę wizytę w Waszyngtonie. Spotka się tam z doradcą prezydenta Donalda Trumpa do spraw bezpieczeństwa narodowego, generałem Herbertem Raymondem McMasterem.

Czytaj dalej

20 państw za większymi sankcjami wobec Korei Północnej

Przedstawiciele 20 państw rozważą wprowadzenie dodatkowych, jednostronnych sankcji wobec Korei Północnej. W Vancouver zakończyło się spotkanie poświęcone komunistycznej Korei, zorganizowane z inicjatywy Kanady i USA.

Czytaj dalej

Prezydent Duda w środę uda się do Nowego Jorku

Prezydent Andrzej Duda uda się w środę do Nowym Jorku, gdzie w czwartek weźmie udział w debacie otwartej wysokiego szczebla Rady Bezpieczeństwa ONZ pod przewodnictwem Kazachstanu.

Czytaj dalej

Była żona magnata medialnego szpiegowała dla Chin?

Była żona magnata medialnego Ruperta Murdocha - Wendi Deng mogła być chińską agentką wpływu. Tak twierdzi „Wall Street Journal”. Powołując się na amerykański dziennik, sprawę opisują także media w Hongkongu.

Czytaj dalej

Papież Franciszek odwiedził więzienie w Santiago de Chile

Papież zachęcił więźniarki osadzone w kobiecym zakładzie karnym w Santiago de Chile do walki ze stereotypami, mówiącymi, że nie można się zmienić lub że nie warto tego robić.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10