Polamer Inc
Polvision

W kategorii

FED utrzymał stopy procentowe

Rezerwa Federalna (FED) utrzymała stopy procentowe na niezmienionym poziomie. W komunikacie towarzyszącym tej decyzji przedstawiciele banku centralnego USA zapowiedzieli jednak, że jeśli sytuacja gospodarcza się pogorszy to obniżą cenę pieniądza.

Czytaj dalej

25 milionów w 24 godziny na kampanię Trumpa

Prawie 25 milionów dolarów wpłacili w ciągu doby zwolennicy Donalda Trumpa na jego walkę o reelekcję. Według przywódców Partii Republikańskiej rekordowe wpłaty świadczą o ogromnym entuzjazmie zwolenników prezydenta, który we wtorek oficjalnie rozpoczął kampanię w wyborach 2020 roku.

Czytaj dalej

Dziewiąty w tym roku zgon obywatela USA na Dominikanie

Departament Stanu potwierdził dziewiąty w tym roku zgon obywatela Stanów Zjednoczonych podczas wypoczynku na Dominikanie. Nie podano żadnych szczegółów.

Czytaj dalej

Ambasador P. Wilczek podsumował wizytę prezydenta Dudy w USA [POSŁUCHAJ]

Ambasador RP w Waszyngtonie prof. Piotr Wilczek w rozmowie na naszej antenie skomentował zakończoną na początku tygodnia sześciodniową wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych.

Czytaj dalej

Prezydent Trump zapowiada swoje spotkanie z przywódcą Chin

Jest szansa na porozumienie handlowe z Chinami. Prezydent Donald Trump zapowiada swoje spotkanie z chińskim odpowiednikiem Xi Jinpingiem.

Czytaj dalej

Fragmenty pocisków użytych do ataku na tankowce tożsame z irańskimi

Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych pokazała fragmenty pocisków zdjętych z jednego z dwóch tankowców zaatakowanych w Zatoce Omańskiej w ubiegłym tygodniu.

Czytaj dalej

Zakończenie roku szkolnego w Polsce

Prawie 5 milionów uczniów z ponad 26 tysięcy szkół w całej Polsce kończy w środę zajęcia w szkołach.

Czytaj dalej

Keep America Great - Prezydent Trump rozpoczął walkę o reelekcję

Prezydent Donald Trump oficjalnie ogłosił we wtorek zamiar ubiegania się o reelekcję. Nastąpiło to podczas wiecu w Orlando na Florydzie w liczącej 20 tysięcy miejsc hali Amway Center.

Czytaj dalej

Patrick Shanahan nie zostanie szefem Pentagonu

Pełniący obowiązki szefa Pentagonu Patrick Shanahan nie obejmie na stałe stanowiska sekretarza obrony. Shanahan wycofał swoją kandydaturę, gdy media zaczęły publikować informacje na temat przemocy w jego rodzinie, w tym pobicia matki przez jego syna.

Czytaj dalej

Waszyngton ogłasza pakiet wojskowy dla Ukrainy

Stany Zjednoczone ogłosiły pakiet wojskowy dla Ukrainy w wysokości 250 milionów dolarów. Dofinansowanie ma posłużyć wzmocnieniu zdolności bojowej Ukrainy na morzu i lądzie.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10