Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Nowa diagnoza amerykańskich żołnierzy po ataku przez irańskie rakiety

Pentagon potwierdził, że u 34 amerykańskich żołnierzy zdiagnozowano urazowe uszkodzenia mózgu po tym jak 8 stycznia zostali zaatakowani przez irańskie rakiety w bazie w Bagdadzie.

Czytaj dalej

Polska: lotnisko Chopina reaguje na zagrożenie wirusem z Chin

Władze lotniska Chopina w Warszawie reagują na zagrożenie wirusem z Chin. Jako działanie prewencyjne, port wprowadził dziś obowiązek wypełnienia tak zwanych formularzy lokalizacyjnych. Dotyczą one wszystkich pasażerów, którzy przylatują bezpośrednio z Chin.

Czytaj dalej

KE: "głębokie zaniepokojenie" stanem praworządności w Polsce

Komisja Europejska wyraziła "głębokie zaniepokojenie" stanem praworządności w Polsce w związku z nowelizacją ustaw o sądach powszechnych i Sądzie Najwyższym. W opinii Komisji ustawa pogłębia spór między sędziami.

Czytaj dalej

PLL LOT kupuje niemieckie linie lotnicze Condor

Polskie Linie Lotnicze LOT przejmują niemiecką linię Condor. Poinformowali jednocześnie w Warszawie - premier Mateusz Morawiecki oraz we Frankfurcie prezes PLL LOT Rafał Milczarski.

Czytaj dalej

Strzelanina w Niemczech

Sześć osób zginęło w wyniku strzelaniny w Rot am See w Niemczech. Co najmniej kilka osób jest rannych.

Czytaj dalej

Davos: kończy się Światowe Forum Ekonomiczne

Walka ze zmianami klimatu była głównym tematem kończącego się właśnie Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. Na dorocznie spotkanie polityków, biznesmenów i aktywistów do szwajcarskiego kurortu zjechało około trzech tysięcy osób.

Czytaj dalej

Podsumowanie wydawania funduszy europejskich w Polsce w latach 2014-20

Inwestycje z funduszy unijnych na lata 2014-20 dofinansowano do końca 2019 roku kwotą zbliżoną do 450 miliardów złotych.

Czytaj dalej

Prezydent Duda podsumował wizytę w Davos (WIDEO)

Prezydent Andrzej Duda podkreśla, że po tegorocznym Światowym Forum Ekonomicznym inwestorzy będą mogli łatwiej inwestować na rynkach krajów Trójmorza. Prezydent podsumował wizytę w Davos i jeszcze dziś wróci do kraju.

Czytaj dalej

Jest formalna zgoda królowej na ustawę brexitową

Jest formalna zgoda królowej na ustawę brexitową. Wczoraj pracę nad aktem zakończyły obie izby parlamentu: Izba Gmin i Izba Lordów.

Czytaj dalej

Rosyjski obrońca praw człowieka apeluje o likwidację pomników Lenina

Nestor rosyjskiego ruchu obrony praw człowieka - Nikołaj Swanidze zaapelował do Rosjan o likwidację pomników Lenina. Dziennikarz, historyk i działacz obywatelski w trakcie spotkania z mieszkańcami Ufy nazwał przywódcę komunistycznej rewolucji - terrorystą.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10