Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Bruksela: demonstracja przeciwko paktowi ONZ ws migracji

Około pięciu i pół tysiąca osób wzięło udział w demonstracji w Brukseli przeciwko paktowi ONZ w sprawie migracji, który został przyjęty 10 grudnia w Marrakeszu. Podczas manifestacji doszło do starć z policją.

Czytaj dalej

Papież: Pamiętajcie o tych, którzy musieli opuścić swój kraj

Papież wyraził nadzieję, że podpisany w Maroku Światowy Pakt w sprawie migracji spowoduje odpowiedzialne i solidarne działania na rzecz migrantów. Franciszek spotkał się z wiernymi na Placu św. Piotra na modlitwie Anioł Pański.

Czytaj dalej

Waszyngton o konferencji klimatycznej w Katowicach

Stany Zjednoczone podziękowały Polsce za znakomitą organizację konferencji klimatycznej w Katowicach. Chwaląc porozumienie zawarte podczas COP24 Departament Stanu podkreślił jednak, że decyzja prezydenta Donalda Trumpa o wycofaniu się przez Stany Zjednoczone z porozumienia klimatycznego z Paryża pozostaje niezmieniona.

Czytaj dalej

Wieńce na grobach żołnierzy

Przed świętami Bożego Narodzenia Amerykanie oddają hołd swoim bohaterom. Wczoraj na cmentarzach wojskowych w całym kraju ułożyli przy grobach setki tysięcy wieńców.

Czytaj dalej

COP24: przyjęto postanowienie wieńczące szczyt

Przewodniczący COP24 Michał Kurtyka powiedział, że porozumienie osiągnięte w Katowicach jest "wielkim i historycznym sukcesem". Uczestnicy COP24 późnym wieczorem w sobotę przyjęli tekst porozumienia kończącego katowicki szczyt klimatyczny ONZ. Delegaci pracowali nad dokumentem przez ostatnią dobę.

Czytaj dalej

"Zimna wojna" najlepszym filmem 31. Europejskiej Nagrody Filmowej

Film "Zimna Wojna" Pawła Pawlikowskiego wielokrotnie nagrodzona podczas 31. gali Europejskiej Nagrody Filmowej, nazywanej europejskim Oscarem. Obraz doceniono w kategoriach za najlepszy film i najlepszy scenariusz. Nagrodę dla najlepszego reżysera otrzymał Paweł Pawlikowski, a dla najlepszej aktorki grająca w filmie Joanna Kulig.

Czytaj dalej

Prezydent Trump o orzeczeniu sądu federalnego z Teksasu ws. Obamacare [WIDEO]

Sąd federalny w Teksasie orzekł, że reforma ochrony zdrowia zwana Obamacare nie jest zgodna z konstytucją. Pozew pod przewodnictwem Teksasu złożyło dwadzieścia stanów.

Czytaj dalej

Rosja chce wciągnąć Chiny do rozmów rozbrojeniowych z USA

Rosja chce wciągnąć Chiny do rozmów z USA o ograniczeniu budowy rakiet średniego i pośredniego zasięgu. Według radia Echo Moskwy, propozycja ze strony Kremla padła już w październiku.

Czytaj dalej

Brazylia: Znany uzdrowiciel molestował kobiety? [POSŁUCHAJ]

Znany na całym świecie uzdrowiciel z Brazylii Joao Teixeira de Faria (Jan od Boga) został oskarżony przez kilkanaście kobiet o molestowanie seksualne.

Czytaj dalej

Ryan Zinke odchodzi z administracji Trumpa

Sekretarz departamentu spraw wewnętrznych Ryan Zinke opuści stanowisko do końca roku - poinformował na Twitterze prezydent Donald Trump. W przyszłym tygodniu jego administracja poinformuje o tym, kto będzie jego następcą.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10