z ostatniej chwili:
  • Odnaleziono zwłoki poszukiwanego od tygodnia 5-latka z Crystal Lake. Rodzice oskarżeni o morderstwo
Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Trump do Demokratów na temat dochodzenia w jego sprawie [wideo]

Prezydent Donald Trump wezwał w środę Demokratów, aby przestali zajmować się dochodzeniami w sprawie jego działań i zajęli się problemami kraju takimi jak infrastruktura, podatki i ceny leków. Przed odlotem do Atlanty Donald Trump odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy.

Czytaj dalej

Sri Lanka: przeszło 60 aresztowanych w związku z atakami

Prezydent Sri Lanki Maithripala Sirisena zwrócił się do ministra obrony i szefa policji o ustąpienie ze stanowisk w związku z niedzielnymi zamachami, w których zginęło 359 osób, a około 500 zostało rannych.

Czytaj dalej

Prezydent Trump wyśle uzbrojonych żołnierzy na granicę z Meksykiem

Administracja prezydenta Donalda Trumpa wyśle uzbrojonych żołnierzy na granicę z Meksykiem. Prezydent poinformował o tym w środę na Twitterze.

Czytaj dalej

Ambasada USA w Warszawie rozpoczyna kampanię ws. Visa Waiver

Ambasada USA w Warszawie zachęca Polaków do występowania o wizy do Stanów Zjednoczonych. Dyplomaci twierdzą, że im więcej osób do jesieni otrzyma amerykańskie wizy, tym w rezultacie Polska będzie miała większe szanse, by dołączyć do programu ruchu bezwizowego Visa Waiver.

Czytaj dalej

Prezydent Trump przeciwny zeznaniom doradców Białego Domu ws. raportu Muellera

Prezydent Donald Trump w wywiadzie dla "Washington Post" powiedział, że jest przeciwny zeznaniom przed Izbą Reprezentantów byłych i obecnych doradców Białego Domu w sprawie raportu Roberta Muellera.

Czytaj dalej

Spotkanie Władmir Putin - Kim Dzong Un 25 kwietnia

25 kwietnia we Władywostoku spotkają sie przywódcy Rosji, Władimir Putin, i Korei Północnej, Kim Dzong Un. Doradca rosyjskiego prezydenta ds. polityki zagranicznej Jurij Uszakow poinformował, że głównym tematem rozmów będzie denuklearyzacja półwyspu.

Czytaj dalej

Sześć osób zginęło w katastrofie małego samolotu w Tekasie [wideo]

Sześć osób zginęło w katastrofie małego samolotu w Teksasie. Dwusilnikowa maszyna typu Beechcraft BE58 rozbiła się w poniedziałek podczas podchodzenia do lądowania na lotnisku w Kerrville, około 70 mil na północny zachód od San Antonio.

Czytaj dalej

Prezydent Trump odwiedzi Francję i Wielką Brytanię

Biały Dom oficjalnie poinformował, że na początku czerwca prezydent Donald Trump uda się do Wielkiej Brytanii i Francji. W Londynie amerykański przywódca spotka się z Królową Elżbietą II, a we Francji z prezydentem Macronem.

Czytaj dalej

ISIS twierdzi, że przeprowadziło zamachy na Sri Lance [WIDEO]

Dżihadyści z Państwa Islamskiego (ISIS) twierdzą, że to oni stoją za atakami na Sri Lance. Liczba ofiar zamachów bombowych na kościoły i hotele, do który doszło w niedzielę wielkanocną w mieście Kolombo, wzrosła w nocy z poniedziałku na wtorek do 321, co najmniej 500 osób jest rannych.

Czytaj dalej

Brytyjska para książęca William i Kate zamieściła trzy zdjęcia księcia Louisa

Brytyjska para książęca William i Kate zamieściła w mediach społecznościowych trzy nowe zdjęcia swojego młodszego syna- księcia Louisa, w przeddzień jego pierwszych urodzin. Książę przyszedł na świat 23 kwietnia ubiegłego roku.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10