Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Strzelanina w budynku biurowym w stanie Wisconsin

Co najmniej trzy osoby zostały ranne w strzelaninie w Middleton w stanie Wisconsin. Napastnik postrzelony przez policję nie żyje. Do zdarzenia doszło ok. 10:30 rano w środę w budynku biurowym w firmie komputerowej.

Czytaj dalej

Trump odwiedza miejsca dotknięte huraganem Florence

Prezydent Donald Trump udał się w środę do Karoliny Północnej i Karoliny Południowej, by na miejscu zapoznać się ze skalą zniszczeń po uderzeniu w ubiegły piątek huraganu Florence.

Czytaj dalej

Kawa - wschodząca gwiazda prewencji chorób

Kawa zapobiega wielu chorobom cywilizacyjnym i wydłuża życie - podkreślali eksperci Instytutu Żywności i Żywienia na konferencji "Kawa - wschodząca gwiazda prewencji chorób".

Czytaj dalej

Korea Północna zamknie ośrodek testów jądrowych

Korea Północna zobowiązała się do całkowitego i nieodwracalnego demontażu ośrodka testów oraz wystrzeliwania rakiet. Demontaż instalacji nadzorować zaś mają zagraniczni inspektorzy.

Czytaj dalej

"Fort Trump" - czy w Polsce będą stałe bazy USA?

Informując o wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Białym Domu amerykańskie media odnotowują propozycję stworzenia stałej bazy wojsk amerykańskich w Polsce i nazwania jej „Fort Trump”.

Czytaj dalej

Prezydent Duda spotkał się w Waszyngtonie z przedstawicielami Polonii

Prezydent Andrzej Duda spotkał się we wtorek w Waszyngtonie z przedstawicielami miejscowej Polonii. Spotkanie w rezydencji polskiego ambasadora w Stanach Zjednoczonych było ostatnim punktem wwizyty prezydenta w amerykańskiej stolicy.

Czytaj dalej

Prezydent Duda złożył wieniec na grobie Jana Karskiego (WIDEO)

Prezydent Andrzej Duda w czasie jednodniowej wizyty w Waszyngtonie złożyl we wtorek wieniec na grobie legendarnego emisariusza władz Polskiego Państwa Podziemnego Jana Karskiego.

Czytaj dalej

Michael Jordan pomoże mieszkańcom Karoliny Północnej

Michael Jordan przekaże 2 mln dolarów na pomoc osobom dotkniętym przez huragan Florence. Milion ma otrzymać Amerykański Czerwony Krzyż, kolejny milion Jordan przekaże fundacji na rzecz pomocy poszkodowanym przez Florence w obu Karolinach.

Czytaj dalej

Deklaracja po spotkaniu prezydentów USA i Polski (WIDEO)

Stany Zjednoczone i Polska zwiększą współpracę w zakresie obronności oraz energetyki. To najważniejsze przesłanie wspólnej deklaracji o strategicznym partnerstwie obu krajów. Dokument został podpisany we wtorek przez prezydentów obu państw na zakończenie rozmów Donalda Trumpa i Andrzeja Dudy w Białym Domu.

Czytaj dalej

Prezydent Andrzej Duda w Białym Domu (WIDEO)

Prezydent Andrzej Duda rozpoczął wizytę w Waszyngtonie. Prezydent wraz z małżonką przyjechał do Białego Domu. Został tam powitany przez prezydenta Donalda Trumpa i Pierwszą Damę przy południowym wejściu do Białego Domu.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10