Polamer Inc
Polvision

W kategorii

Start rakiety Falcon z polskim satelitą na pokładzie przeniesiony

Start rakiety Falcon 9 z polskim satelitą PW-Sat2 na pokładzie został przeniesiony - poinformowało przedsiębiorstwo przemysłu kosmicznego SpaceX. Rakieta miła wystartować w poniedziałek.

Czytaj dalej

Trump: raport o zabójstwie Khashoggiego "w ciągu dwóch dni"

Prezydent Donald Trump zapowiedział, że Stany Zjednoczone ustalą tożsamość osoby odpowiedzialnej za zabójstwo dziennikarza Jamala Khashoggiego „w ciągu dwóch dni”.

Czytaj dalej

Kalifornia: Ponad 1300 osób zaginionych w związku z pożarami

Do 79 wzrosła w niedzielę liczba ofiar pożarów w północnej Kalifornii. Służby przekazały też uaktualnione dane, dotyczące zaginionych osób- jest ich ponad 1300. Największy w historii Kalifornii pożar wybuchł dziesięć dni temu.

Czytaj dalej

Kalifornia: Prezydent Trump odwiedził miejsca zniszczone przez pożar

Prezydent Donald Trump przyjechał w sobotę do poszkodowanej przez pożary lasów i buszu Kalifornii. Spotykał się tam z lokalnymi władzami, strażakami oraz rannymi i rodzinami tych, którzy ucierpieli.

Czytaj dalej

Byromville w Georgii ewakuowane po katastrofie kolejowej

Ponad 500 osób zostało ewakuowanych w związku z zagrożeniem wybuchem gazu po katastrofie kolejowej w stanie Georgia. Kilkadziesiąt wagonów pociągu towarowego wykoleiło się w pobliżu miejscowości Byromville.

Czytaj dalej

USA nie wycofają się z dodatkowych ceł wobec Chin

Stany Zjednoczone nie wycofają się z nałożonych w tym roku wobec Chin dodatkowych taryf celnych - oświadczył wiceprezydent Stanów Zjednoczonych. Mike Pence bierze udział w szczycie przywódców APEC - Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku, który odbywa się w Papui Nowej Gwinei.

Czytaj dalej

CIA: Książe Salman zlecił zabójstwo Khashoggiego

Centralna Agencja Wywiadowcza doszła do wniosku, że zabójstwo dziennikarza Jamala Khashoggiego w konsulacie Arabii Saudyjskiej w Stambule zlecił osobiście saudyjski następca tronu Mohammed bin Salman.

Czytaj dalej

USA dziękują za uwolnienie obywatela z Korei Płn.

Sekretarz stanu Mike Pompeo podziękował władzom Korei Północnej i Szwecji za współpracę i pomoc w uwolnieniu amerykańskiego obywatela, zatrzymanego w komunistycznej Korei.

Czytaj dalej

Udaremniony przemyt kokainy z Meksyku

Amerykańskie służby graniczne przejęły 18,5 tony kokainy na wodach międzynarodowych Oceanu Spokojnego. Łączna wartość kontrabandy, przemycanej na 15 łodziach, to 500 milionów dolarów.

Czytaj dalej

Francja: zamieszki spowodowane zapowiedzią wzrostu cen paliw

Jedna osoba zginęła, dwie są w stanie krytycznym, blisko 30 rannych. To bilans protestów, przeciwko wysokim cenom paliw, które trwają w całej Francji. Manifestanci od 6.00 rano blokują od 1000 do 1500 miejsc w całym kraju: ulice, skrzyżowania, ronda i stacje benzynowe. Według dziennika Le Figaro w akcji protestu udział bierze ponad 50 tysięcy osób.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10