Polvision

W kategorii

Charlie Rose oskarżony o molestowanie seksualne

Znany dziennikarz i publicysta Charlie Rose został zawieszony przez telewizję CBS po tym jak osiem kobiet oskarżyło go o molestowanie seksualne.

Czytaj dalej

Zarejestrowane przez sondę dżwięki nie pochodzą z zagionionego okrętu

Argentyńska marynarka wojenna poinformowała, że dźwięki zarejestrowane ostatnio przez sondy poszukujące na południowym Atlantyku zaginionego okrętu podwodnego, nie pochodzą z tej jednostki.

Czytaj dalej

Stany Zjednoczone uznały Koreę Północną sponsorem terroryzmu

Prezydent Donald Trump formalnie sklasyfikował Koreę Północną jako państwo sponsorujące terroryzm. Decyzja prezydenta ma zwiększyć presję na reżim w Pjongjangu, aby zrezygnował z programu broni nuklearnej.

Czytaj dalej

W Teksasie zginął agent ochrony granic

Agent Border Patrol, służb ochrony granic, zmarł po odniesieniu poważanych obrażeń ciała po ataku na niego i jego partnera w niedzielę w czasie patrolu na południowym-zachodzie Teksasu. 36-letni Rogelio Martinez zmarł w szpitalu. Stan drugiego agenta lekarze oceniają jako poważny.

Czytaj dalej

Conway: Trump nie planuje prowadzić kampanii na rzecz Moore'a (WIDEO)

Prezydent Donald Trump nie zamierza odwiedzać Alabamy, by prowadzić kampanię na rzecz Roya Moore'a kandydata partii Republikańskiej w wyborach do Senatu - powiedziała w wywiadzie w telewizji FOX News doradczyni prezydenta Kellyanne Conway.

Czytaj dalej

Korea Północna pracuje nad nową międzykontynentalną rakietą balistyczną

Jak informuje południowokoreańska agencja wywiadowcza jest możliwe, że Korea Północna ukończy w tym roku prace nad międzykontynentalną rakietą balistyczną, która będzie w stanie dosięgnąć bezpośrednio terytorium Stanów Zjednoczonych. Jednocześnie agencja zapewnia, że na bieżąco obserwuje sytuację.

Czytaj dalej

Zmarł wielokrotny morderca Charles Manson

Nie żyje Charles Manson - były przywódca sekty "Rodzina Mansona" odpowiedzialnej za serię zabójstw w Los Angeles w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, w tym hollywoodzkiej gwiazdy Sharon Tate, żony Romana Polańskiego. Miał 83 lata.

Czytaj dalej

Rusztowanie runęło na ulicę na Dolnym Manhattanie

W Nowym Jorku co najmniej pięć osób zostało rannych po tym jak na Dolnym Manhattanie na ulicę runęło rusztowanie. Incydent miał miejsce tuż po 11:30 przed południem w niedzielę pobliżu skrzyżowania Broadway i Prince w dzielnicy SoHo.

Czytaj dalej

Eric Trump broni reformy podatkowej republikanów (WIDEO)

Syn prezydenta, Eric Trump, staje w obronie reformy podatkowej republikanów, którą w czwartek przyjęła Izba Reprezentantów. Demokraci, którzy głosowali przeciwko ustawie Tax Cuts and Jobs Act przekonują, że wielu podatników w rezultacie wprowadzenia reformy będzie płaciło wyższe podatki niż obecnie.

Czytaj dalej

Ambasador P. Wilczek reaguje na komentarz Jana Grossa

Ambasador RP w Waszyngtonie Piotr Wilczek skrytykował Jana Grossa za komentarz w dzienniku "New York Times", w którym amerykański historyk twierdzi, że obecne polskie władze są odpowiedzialne za rozpalenie neofaszystowskich nastrojów. Ambasador zarzucił autorowi przedstawianie tendencyjnego, nieprawdziwego i pełnego uprzedzeń obrazu Polski.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

NEWSLETTER