Bilety . com

Radio HOBBY z Polski 89,4 FM na naszej antenie.

Obecnie najdynamiczniej rozwijające się medium w północnej Aglomeracji Warszawskiej i w północnej części Mazowsza.

W Chicago słuchaj poranków Radia HOBBY w połączeniu na żywo codziennie od 12am do 4am.

Świetnie graja – optymistycznie, niepretensjonalnie, przebojowo, tanecznie ich programy sa tworzone też z myśla o słuchaczach z Chicago i NY.

Hit granie tu i tam to program, którego możecie słuchać u nas na 1030 WNVR, 1300 WRDZ, 104.7FM i 107.1FM.

W kategorii

Andrzej Rybiński

Znają go ludzie młodzi, znają trochę starsi. Jego hity takie jak „Nie liczę godzin i lat”, „Pocieszanka” czy „Za każdą cenę” śpiewała cała Polska, do dzisiaj cieszą się one dużym powodzeniem.

Czytaj dalej

Jeden Osiem L.

Zasłynęli hitem „Jak zapomnieć”, który znał i śpiewał każdy Polak. Było o nich głośno, wielu czekało z niecierpliwością na kolejny kawałek. W pewnym czasie zrobiło się o nich cicho, a dzisiaj wracają z singlem „Zanim wszystko stracę”.

Czytaj dalej

Dawid Ozdoba

Dawid Ozdoba jest najbardziej znanym Chippendales w Polsce. 12 lat temu założył grupę BadBoys Team, który w większości występuje na wieczorach panieńskich i imprezach zamkniętych.

Czytaj dalej

Zespół Pewex

Grają muzykę taneczną, myloną z muzyką disco polo. Utwory takie jak „Dziunia” czy „Mam Yorka” przyniosły zespołowi popularność. Pewex to zespół, który powstał w 2010 roku a w 2011 już wydał swój pierwszy album Haj$, Lan$ i Baun$ z wytwórnią Magic Records.

Czytaj dalej

Lider zespołu Weekend Radek Liszewski

Wszyscy go znamy i kojarzymy z piosenką „Ona tańczy dla mnie”, która miała rekordową ilość wyświetleń bo aż 111 mln! Ale nie dał o sobie zapomnieć, wciąż pojawiają się jego piosenki, które cieszą się bardzo dużym zainteresowanie.

Czytaj dalej

Julita Fabiszewska

Tym razem naszym gościem jest Julita Fabiszewska, znana pod pseudoniem Jula. Jest to młoda dziewczyna, jak sama mówi dziewczyna z sąsiedztwa i wierzcie naprawdę jest to normalna, fajna i skromna dziewczyna. Karierę swoją zaczęła od YouTube publikując swoje amatorskie nagrania.

Czytaj dalej

Siostry Wajs

Zespół tworzą pochodzące ze Śląska siostry Agnieszka Wajs i Patrycja Wajs. Każda z dziewczyn od najmłodszych lat występuje na scenie zarówno muzycznej jak i teatralnej.

Czytaj dalej

Roch Poliszczuk

Roch Poliszczuk komponujący dla polskich gwiazd ale też zarządzający prawami autorskimi zagranicznych gwiazd w Polsce.

Czytaj dalej

Marian Lichtman

Marian Lichtman czyli perkusista Trubadurów uhonorowany ostatnio srebrnym medalem Gloria Artis przez vice Premiera Ministra Kultury prof. Glińskiego.

Czytaj dalej
1