RADIOWY HOROSKOP

 •  

  Horoskop dzienny od poniedziałku do piątku.

  Piątek 20 stycznia.

   

   

  Baran 

  Nie przesadzaj dziś z podejrzliwością wobec ludzi i ich zamiarów. Nic się przed tobą nie ukryje a nawet dotrzesz do sprecyzowania w klarowny sposób własnych potrzeb. Nie trać czasu na nieuzasadniony pesymizm. 

  Byk 

  Układ gwiazd sprzyjać będzie weryfikacji planów. Zacznij od sprawdzenia czy rzeczywiście robisz to co zamierzałeś. Masz jeszcze spory zapas czasu aby ukierunkować na właściwy tor bieg wydarzeń. W relacjach z bliskimi bądź wylewny zwłaszcza w pochwałach i miłych gestach. 

  Bliźnięta

  Zachowaj umiarkowany optymizm pamiętając o tym, że chociaż nie jesteś na szczycie władzy to zmierzasz we wlaściwym dla siebie kierunku. Jeśli natrafisz na opór otoczenia łagodnie dopasuj swoje plany do zaistniałej sytuacji.

  Rak

  Zastanów się czy rzeczywiście tak ważne jest aby twoje było zawsze na wierzchu. Uprzejmość niech będzie twoim przewodnikiem w chwilach kiedy zdecydujesz się na skonfrontowanie osoby, z którą łączą cię powiązania finansowe.

  Lew

  Pomoc innym, może się okazać najlepszym sposobem na zranione serce. Znajdź najbardziej zgodny z własnym charakterem sposób na okazanie swojej hojnej natury. Działania na rzecz potrzebujacych przyniosą przypływ energii, który przyczyni się do pokonania impasu.

  Panna

  Idą ciekawe zmiany a z nimi wyjaśnienie i zakończenie sporów. Uważaj na tych, którzy dziś będą widzieć świat przez różowe okulary, to co będą sprzedawać niekoniecznie okaże się towarem z najwyższej półki. Trzymaj się prawdy i prostych rozwiązań.

  Waga

  Uszanuj wieloletnie przyjaźnie i znajomości, to czas żeby odwdzięczyć się tym, którzy nie potrafią poprosić o wsparcie. Wykorzystaj pewność własnych uczuć do zażegnania drobnych konfliktów z najbliższą osobą. Gwiazdy sprzyjać dziś będą załatwieniu ważnych spraw urzędowych.

   

   

  Skorpion

  Twoje poczucie odpowiedzialności za sytuację, w którą zaangażowani są także inni, doprowadzi do tego, że poprzeczka oczekiwań wobec ciebie zostanie podniesiona. Pamietaj, że to ty dokonujesz ostatecznego wyboru i same chęci nie wystarczą.

  Strzelec

  Towarzyszyć ci dziś będzie trudna do opisania magiczna aura, która przyciągnie szerokie grono ludzi, przychylnie nastawionych do twych pomysłów. Dzięki nieoczekiwanemu wsparciu, marzenia nabiorą wyraźniejszych kształtów.

  Koziorożec

  Trudno będzie ogarnąć wszystkie wyzwania nadchodzącego dnia. Zachowaj kolejność prac wedle hierarchii ważności, uzależnionej od zobowiązań zawodowych. W życiu domowym to moment gorączkowej krzątaniny.

  Wodnik

  Jeśli pozwolisz sobie na wsparcie, które zaoferuje ci ktoś bliski dzień upłynie nie tylko na obowiązkach, ale pojawią się także miłe niespodzianki. Wykaż się mądrością, poprzez zademonstrowanie światu swoich ambicji i wdzięcznośći tym, którzy popierają cię w każdej sytuacji.

  Ryby

  Roztargnienie towarzyszące ci od pobudki, może nieco spowolnić i utrudnić działanie w pierwszej połowie dnia. Kiedy wskoczysz na właściwe tory, praca przyniesie ci sporo satysfakcji, którą przeniesiesz także na grunt spraw osobistych.