Horoskop dzienny od poniedziałku do piątku.

Piątek 10 lutego.

 

 

Baran

 

Zaczyna się dla ciebie okres, który sprzyjać będzie radykalnym decyzjom, możesz zmienić pracę, przejść na dietę albo porzucić nałogi, wszystko to za sprawą wsparcia ze strony kosmosu teraz właśnie z pewnością się powiedzie.

 

Byk

 

Widać dziś będzie gołym okiem, że mierzysz się sam ze sobą, czas wziąć byka za rogi nawet jeśli oznacza to walkę ze swoimi słabościami. Teraz jest sprzyjajacy moment na doprowadzenie pewnych spraw do dobrego punktu wyjścia.

 

Bliźnięta

 

Zmienne fluidy gwiazd będą w twoim przypadku oznaczać głównie odsunięcie od głównego nurtu zycia rzeczy, które są ci zwyczajnie zbędne, uważaj abyś przy tej okazji nie rozszerzył swojego zapału także na grono znajomych i najbliższych.

 

Rak

 

Twój dzień upłynie pod znakiem poszukiwania. Jeśli będziesz konsekwentny znajdziesz znacznie więcej niż odpowiedzi na nurtujące cię ostatnio pytania. Cierpliwość, w której niestety nie jesteś mistrzem doprowadzi do spotkania.

 

Lew

 

Dziś nic nie musisz, wpływ gwiazd pobudzi cię do działania, więc wszystko będziesz chciał zrobić po swojemu i skutecznie przeprowadzisz plan, który założyłeś. Przed tobą sporo wyzwań, broń się przed rozkojarzeniem z powodu marzeń.

 

Panna

 

Zmienne nastroje wywołają w tobie potrzebę przemeblowania najbliższego otoczenia, także w sensie emocjonalnym. Brak twojej zgody na pomysły podsuwane przez najbliższych wywołają poruszenia energii trudnej do ogarnięcia.

 

 

Waga

 

Trochę za wcześnie na urlop. Jeszcze dziś przekonasz się jak wiele masz do zrobienia i niestety nie będzie można tych obowiązków zrzucić na nikogo innego. Nie popadaj w czarne nastroje z tego powodu, pod koniec dnia będziesz zadowolona.

 

Skorpion

 

Dziś masz szansę na przypływ dodatkowej gotówki, nie zmarnuj jej tylko dlatego, że weekendowy nastrój już ci się udziela. Sporo dziwnych i niejasnych w tym momencie sytuacji czeka na rozwiązanie za twoim przyzwoleniem.

 

 

Strzelec

 

Huśtawki nastrojów skutecznie pozbedziesz się poprzez pracę nad pilnym projektem. Jeśli czegoś nie będziesz potrafil zrozumieć nie szukaj wyjaśnienia na siłę. Trzeba zostawić przestrzeń na działania dla kogoś innego, ty zajmij się sobą.

 

Koziorożec

 

Postaw na jakość a nie ilość czasu, który będzie ci dziś dany na wypełnienie przestrzeni codzienności, w których odczuwasz deficyt. Bądź tą osobą, która spotyka się pośrodku i namawia obie strony do porozumienia drogą pokoju.

 

Wodnik

 

Wibracja tego dnia pomoże ci uniknąć problemów i wyprostować wiele spraw. Na nadmiar wolnego czasu nie będziesz narzekać, bowiem od rana dzień zacznie się wyjątkowo energicznie i dlatego różnice zdań przestaną być takie ważne.

 

Ryby

 

Zanim zaczniesz cokolwiek policz do dziesięciu, bowiem gwiazdy doradzaja unikanie niepotzrebnego pośpiechu. Napięcia związane z opóźnieniami przysłużą się wyjaśnieniom niezbędnym w dalszym toku spraw. Wieczorem koniecznie odpocznij.